Reklama

Krzysztof Janus płockim piłkarzem jesieni

Opublikowano:
Autor:

Krzysztof Janus płockim piłkarzem jesieni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zdaniem kibiców Wisły jesienią 2013 roku najlepszym płockim piłkarzem był Krzysztof Janus. Tuż za nim sklasyfikowani zostali Fabian Hiszpański i Jacek Góralski.

Zdaniem kibiców Wisły jesienią 2013 roku najlepszym płockim piłkarzem był Krzysztof Janus. Tuż za nim sklasyfikowani zostali Fabian Hiszpański i Jacek Góralski.

Plebiscyt, organizowany tradycyjnie na klubowej stronie internetowej, cieszył się olbrzymim zainteresowaniem wśród kibiców Wisły. Wśród głosujących spore grono zwolenników zyskali między innymi: Filip Burkhardt, Janusz Dziedzic, Paweł Kaczmarek, Seweryn Kiełpin, Marcin Krzywicki, Paweł Magdoń i Daniel Szczepankiewicz.

Od samego początku niekwestionowanymi liderami głosowania na stronie klubowej, na klubowym Facebooku oraz w mailach byli Fabian Hiszpański, Jacek Góralski i Krzysztof Janus. I to właśnie ta trójka awansowała do rozgrywki finałowej.

Ostateczna rozgrywka została przeprowadzona w formie sondy na internetowej stronie klubu. Najwięcej głosów zebrał w niej Krzysztof Janus, wyprzedzając Fabiana Hiszpańskiego oraz Jacka Góralskiego (piłkarz wiosny 2013). Piłkarz jesieni 2013 wystąpił w 18 jesiennych meczach (w 16 przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty), zdobywając pięć bramek i zaliczając trzy asysty.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE