Reklama

Reklama

Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA – idealne rozwiązanie dla szkół, klubów i amatorskich drużyn

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA to świetny sposób na personalizację kompletów piłkarskich. Z oferty skorzystają zarówno drużyny zawodowe i kluby sportowe dla dorosłych, jak i szkoły i szkółki piłkarskie dla dzieci. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą zamówienie klubowych koszulek piłkarskich z nadrukiem PEHA!

Reklama

 

Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA – bezpłatny nadruk!

Każda drużyna szkolna i klub poszukują oszczędności. Miłym dodatkiem do zamówienia koszulek piłkarskich z nadrukiem PEHA może okazać się bezpłatna sublimacja! Do każdego zamówienia powyżej 6 sztuk, producent oferuje wykonanie bezpłatnej personalizacji. Wykonane projekty mogą być naniesione metodą sublimacji. Jest to technika, która polega na trwałym wprasowaniu głęboko we włókna dzianiny specjalnych tuszy, które stają się integralną częścią dzianiny. Personalizacja wykonana tą techniką jest odporna na ścieranie, pękanie i odklejanie. To jeden z lepszych sposobów na sportowy, meczowy nadruk na odzieży sportowej.

Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA – moden propozycje dla szkół

Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/koszulki-pilkarskie są przedmiotem zainteresowania nie tylko zawodowców, ale i drużyn szkolnych. Placówki oświaty często maja bardzo ograniczony budżet na wydatki związane z wyposażeniem sportowym. To właśnie dlatego, atrakcyjna cena koszulek piłkarskich z nadrukiem PEHA i sama możliwość wykonania personalizacji bez żadnych dodatkowych opłat sprawiają, że szkoła może generować oszczędności nie rezygnując jednocześnie z wysokiej jakości zamawianych strojów!

Szeroki wybór nowoczesnych wzorów

Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA to nie tylko doskonałej jakości oddychające materiały, ale też duży wybór współczesnych i modnych wzorów – w pełni zgodnych z aktualnymi trendami świata sportu. Koszulki piłkarskie z nadrukiem PEHA to kilkadziesiąt atrakcyjnych propozycji, które charakteryzują się nie tylko jakością, ale i wyjątkowym, autorskim designem, który jest jedną z wizytówek producenta PEHA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE