Reklama

Koronawirus w Wiśle Płock. Zarażony jeden z zawodników

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w Wiśle Płock. Zarażony jeden z zawodników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Na początku przygotowań zawodnicy Wisły Płock, sztab szkoleniowy i pracownicy klubu obsługujący mecze przeszli badania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. U jednego z zawodników test dał wynik pozytywny.

Na początku przygotowań zawodnicy Wisły Płock, sztab szkoleniowy i pracownicy klubu obsługujący mecze przeszli badania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. U jednego z zawodników test dał wynik pozytywny. 

Zawodnicy przez od zakończenia sezonu mieli kilkunastodniowe urlopy, a przy Łukasiewicza 34 stawili się 30 lipca. 1 sierpnia Nafciarze mieli jechać na tygodniowy obóz przygotowawczy do Grodziska Wielkopolskiego, ale wcześniej pobrano od nich wymazy do badań. Za wszystko zapłacił klub.

U jednego z zawodników potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Informację jako pierwsze podało "Radiomixx".

- Po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Płocku oraz komisją medyczną PZPN nie będą prowadzone treningi grupowe pierwszego zespołu. Wyniki pozostałych członków drużyny są negatywne. Zaplanowany na dziś wyjazd na obóz przygotowawczy do Grodziska Wielkopolskiego zostaje odwołany. Wszystkie osoby pozostające w kontakcie z zawodnikiem pozostaną w izolacji - poinformował klub. 

W najbliższych dniach u zawodników powtórzone zostaną badania. Po otrzymaniu powtórnych wyników podjęte zostaną kolejne kroki. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE