Reklama

Koniec sezonu. Znamy zwycięzców [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Koniec sezonu. Znamy zwycięzców [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Piotr Więckowski okazał się najlepszy w rozgrywkach pierwszej ligi bowlingowej, a Marek Nastkiewicz nie miał sobie równych wśród drugoligowców. Wśród seniorów najwyższy wynik uzyskał Sławomir Śliwiński.

Piotr Więckowski okazał się najlepszy w rozgrywkach pierwszej ligi bowlingowej, a Marek Nastkiewicz nie miał sobie równych wśród drugoligowców. Wśród seniorów najwyższy wynik uzyskał Sławomir Śliwiński.

Za nami kolejny sezon rozgrywek bowlingowych w Płocku. W  zawodach  w każdej kategorii brali udział zawodnicy z Płocka, Warszawy i Włocławka. W sumie przez tory Arturo Bowling Club przewinęło się w sezonie 2015-2016 ok. 50 osób.

Zawodniczki i zawodnicy ABC Płock pierwszej i drugiej ligi oraz Płockiej Ligi Seniorów spotkali się 28 stycznia na zakończeniu sezonu. Jak relacjonuje Maria Wróblewska, najpierw rozegrano turniej polegający na odwróceniu wyniku – należało zdobyć jak najmniej punktów. Zawody te wygrał Michał Wiechno. - Nie zbija on jednak na co dzień mało pinów, o czym świadczy jego sukces na zawodach z cyklu Poland Bowling Tour 4  Suwałki 2016, gdzie w kategorii amator zajął zdecydowanie  pierwsze miejsce ze średnią 197,33 pkt - chwalą znajomi. - Gratulacje, bo to duży sukces tego młodego zawodnika Amatorskiego Bowling Club Płock.

Po części oficjalnej zakończenia sezonu wszyscy bawili się przy dobrym poczęstunku zapewnionym przez Arturo Ristaurante i podczas karaoke.

Przerwa w rozgrywkach potrwa do połowy marca. Bowlingowcy nie będą jednak bezczynnie czekać na wznowienie rozgrywek. W każdą środę od 3 lutego   do 16 marca o godz.17.00 rozgrywany będzie turniej „Bliżej 300”, w którym może startować każdy chętny. ABC Płock serdecznie zaprasza wszystkich , którzy chcą się dobrze bawić przy grze w kręgle. 

Wyniki:

I liga

1. Piotr Więckowski
2. Michał Wiechno
3. Sławek Śliwiński

Najwyższy wynik w całej edycji – w jednej grze uzyskał Michał Wiechno 258 pkt.

II liga

1. Marek Nastkiewicz
2. Arek Tylutki
3. Ewa Nastkiewicz

Najwyższy wynik w całej edycji – w jednej grze uzyskał Arek  Tylutki - 240 pkt.

Płocka Liga Seniorów

1. Sławek Śliwiński
2. Leszek Markowski
3. Jacek Wróblewski

Najwyższy wynik w całej edycji uzyskał Hubert  Lipiński -  278 pkt.

Fot. ABC Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE