Reklama

Kolejni płocczanie zadebiutują w gali MMA

Opublikowano:
Autor:

Kolejni płocczanie zadebiutują w gali MMA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już w sobotę 15 lutego Łukasz Rajewski wystąpi w Bieżuniu podczas gali PLMMA 28. Będzie to jego profesjonalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Już w sobotę 15 lutego Łukasz Rajewski wystąpi w Bieżuniu podczas gali PLMMA 28. Będzie to jego profesjonalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Łukasz Rajewski na co dzień trenuje w klubie Ankos Zapasy oraz w Rajewski Team. Można mieć niemal stuprocentową pewność, że płocczanin będzie perfekcyjnie przygotowany do swojego debiutu w nowej formule. Podobnie jak większość zawodników wywodzących się z kick boxingu.

Rywalem płocczanina będzie Jacek Wojnicki. Zawodnik Arrachiona MMA Olsztyn ćwiczy z Mamedem Chalidowem i Joanną Jędrzejczyk.

Jacek Wojniki ma na koncie sześć walk w MMA. Wygrywał czterokrotnie, dwa razy uznać musiał wyższość swoich rywali. Dwa razy występował na galach PLMMA, jedną walkę wygrywając, jedną przegrywając. Walczył również na gali MFC.

Łukasz Rajewski i Jacek Wojnicki rywalizować będą w kategorii wagowej 66 kilogramów w czwartej walce wieczoru. Jako pierwszy do klatki wejdzie Robert Rajewski, który w otwierającym galę pojedynku stanie do walki z Dawidem Grycem.

Fot. Archiwum Łukasza Rajewskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE