Reklama

Janowicz i Kubot zagrają w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

Janowicz i Kubot zagrają w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Trzydniowa rywalizacja w pierwszej rundzie Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Davisa zapowiada się niezwykle interesująco. Reprezentacja Polski ma zagrać z Litwą w najmocniejszym składzie.

Trzydniowa rywalizacja w pierwszej rundzie Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Davisa zapowiada się niezwykle interesująco. Reprezentacja Polski ma zagrać z Litwą w najmocniejszym składzie.

Mecz Pucharu Davisa, w którym biało-czerwoni zmierzą się z Litwą, rozpocznie się w piątek 6 marca. Tego dnia zostaną rozegrane dwie gry pojedyncze. Pierwsza z nich rozpocznie się o 16.00. Dzień później kibice w Orlen Arenie emocjonować się będą deblem, który przewidziany jest na 14.00. W niedzielę kończące polsko-litewską rywalizację single powinny być rozgrywane od 14.00.

Reprezentacja Polski w rankingu drużynowym ITF jest klasyfikowana na 25., a Litwa – na 38. miejscu. Biało-czerwoni nie zamierzają jednak lekceważyć swoich rywali i zamierzają desygnować do gry najmocniejszy skład, z Jerzym Janowiczem, Łukaszem Kubotem oraz Marcinem Matkowskim i Michałem Fyrstenbergiem. W odwodzie pozostają jeszcze Michał Przysiężny i Marcin Gawron.

Prowadzona przez kapitana Radosława Szymanika reprezentacja Polski ma już za sobą pierwszy etap przygotowań i do marcowej rywalizacji z Litwinami. Biało-czerwoni ćwiczyli przez kilka dni w Warszawie. Poza grupą seniorów w zajęciach brali udział również członkowie ekipy Davis Cup Junior, w skład której wchodzą najzdolniejsi młodzi tenisiści. Ćwiczenia prowadził trener Bartłomiej Dąbrowski, w przeszłości wielokrotny Mistrz Polski.

Płocki mecz Pucharu Davisa Polska – Litwa transmitować ma TVP Sport. Nieznane na razie są ceny biletów. Nie wiadomo również, która z firm odpowiadających za elektroniczną dystrybucję wejściówek na imprezy sportowe zajmie się rozprowadzaniem kart wstępu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE