Reklama

IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka

Opublikowano:
Autor:

IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Za niespełna miesiąc zakończy się kolejny sezon w ekstraklasie piłki ręcznej, natomiast w dniach 16-17 czerwca odbędzie się IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Zapisy trwają.

Za niespełna miesiąc zakończy się kolejny sezon w ekstraklasie piłki ręcznej, natomiast w dniach 16-17 czerwca odbędzie się IX Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Zapisy trwają.

- Turniej jest organizowany ku pamięci naszego Kolegi, wiernego kibica Wisły, który odszedł od nas blisko 12 lat temu w wyniku tragicznego wypadku - informują organizatorzy. - Stąd właśnie jego imieniem nazwaliśmy kibicowskie rozgrywki.

Areną sportowych zmagań płockich fanów będzie tym razem „Siedemdziesiątka”.

- Aby rozszerzyć nasz turniej, w tym roku do udziału zapraszamy także panie - dodają organizatorzy.

W ramach turnieju zagra osiem drużyn męskich, podzielonych na dwie grupy i 6 żeńskich. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na sobotę na godzinę 10:00, a zakończenie dzień później ok. godz. 15.00.

- Do udziału w turnieju zapraszamy tradycyjnie wszystkich fanów szczypiorniaka, którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji, spotkać się w nieco innych warunkach niż mecz naszej drużyny, czy po prostu miło spędzić czas w gronie ludzi, dla których handball jest czymś więcej niż grą.

Podczas turnieju przeprowadzona zostanie zbiórka środków, z której dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację pana Jana Kurpa.

- Po sobotniej części turnieju autobusem Komunikacji Miejskiej udamy się na cmentarz komunalny, gdzie złożymy kwiaty na grobie naszego kolegi Tomka oraz na cmentarz na Radziwiu, gdzie spoczywa drugi z naszych kolegów Tomek. 

Tradycyjnie po turnieju uczestnicy spotkają się także przy grillu i muzyce. Zespoły składające się z 10-12 zawodników można zgłaszać elektronicznie pod adresem: [email protected]. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł.

Regulamin turnieju można znaleźć na stronie Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej na FB.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE