Reklama

Hiszpański Kazach zamiast młodego Węgra

Opublikowano:
Autor:

Hiszpański Kazach zamiast młodego Węgra - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Alexandre Tioumentsev Barabash podpisał roczny kontrakt z Wisłą Płock. Jego rywalem do miejsca na środku rozegrania był Balázs Szöllősi. Niestety, 22-latek z Węgier miał jeszcze obowiązujący kontrakt, którego nie udało się wykupić. Tioumentsev przyszedł do Płocka za darmo.

Alexandre Tioumentsev Barabash podpisał roczny kontrakt z Wisłą Płock. Jego rywalem do miejsca na środku rozegrania był Balázs Szöllősi. Niestety, 22-latek z Węgier miał jeszcze obowiązujący kontrakt, którego nie udało się wykupić. Tioumentsev przyszedł do Płocka za darmo.

Młody Węgier był przymierzany do gry na pozycji środkowego rozgrywającego. Niestety, władze Wisły nie mogą dojść do porozumienia z Balatonfuredi. Sytuację komplikuje fakt, że trenerem węgierskiego klubu został István Csoknyai, doskonale znany z pracy w MKB Veszprem.

Wprawdzie oficjalnie negocjacje z Węgrami nie zostały jeszcze zakończone, ale władze Wisły nie zamierzały czekać do ostatniej chwili i zakontraktowały w jego miejsce Alexandre’a Tioumentseva Barabasha. 31-letni Kazach z hiszpańskim paszportem podpisał roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia, stając się tym samym siódmym nowym zawodnikiem płockiego klubu. Przez cztery lata Sasha występował w hiszpańskim Naturhouse La Roija. W ostatnim sezonie rozegrał 25 meczów, wpisując się na listę strzelców 89 razy. W Lidze Mistrzów zdobył 26 goli.

 

Kadra Wisły na sezon 2014/2015

Bramkarze: Marcin Wichary, Rodrigo Corrales, Adam Morawski

Lewe skrzydło: Adam Wiśniewski, Ivan Nikčević

Lewe rozegranie: Dan-Emil Racoțea, Miljan Pušica, Łukasz Całujek, Mateusz Piechowski

Środek rozegrania: Mariusz Jurkiewicz, Alexandre Tioumentsev

Prawe rozegranie: Nemanja Zelenović, Angel Montoro

Prawe skrzydło: Michał Daszek, Valentin Ghionea

Koło: Kamil Syprzak, Tiago Rocha, Zbigniew Kwiatkowski

fot. sprwislaplock.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE