Reklama

Gracze Wisły pracują nad kondycją i siłą

Opublikowano:
Autor:

Gracze Wisły pracują nad kondycją i siłą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W środę 24-osobowa ekipa piłkarzy z Płocka dotarła do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, gdzie rozpoczęło się jedenastodniowe zgrupowanie.

W środę 24-osobowa ekipa piłkarzy z Płocka dotarła do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, gdzie rozpoczęło się jedenastodniowe zgrupowanie.

Nadmorskie przygotowania do wiosennej części rozgrywek pierwszoligowego sezonu 2013/2014 opierać się będą głównie na pracy nad siłą, wytrzymałością i kondycją. W planach są treningi biegowe, zajęcia na siłowni oraz ćwiczenia w hali.

Stosunkowo mało będzie zajęć o typowo piłkarskim charakterze, chociaż nie może zabraknąć ich zupełnie. – Jak sama nazwa wskazuje, zawód piłkarza polega na kopaniu piłki – mówił nam trener Marcin Kaczmarek. – Trudno więc sobie wyobrazić, abyśmy nawet podczas takiego obozu jak ten w Cetniewie mieli zupełnie nie ćwiczyć z piłkami.


Okazje do kontaktu z piłką płocczanie będą mieli również podczas gier kontrolnych – 25 stycznia z Arką Gdynia, 29 stycznia z Gryfem Wejherowo i 1 lutego z Bytovią Bytów. Sztab szkoleniowy Wisły zabrał do Cetniewa 24 graczy. W tym gronie znalazło się miejsce dla pozyskanego ze Stomilu Olsztyn Kamila Hempela, testowanego Estończyka Alberta Taara oraz dwóch graczy Młodej Wisły – Damiana Dombrowskiego i Krzysztofa Garczewskiego.

Ekipa Wisły na zgrupowanie w Cetniewie: Seweryn Kiełpin, Marcin Kwiatkowski, Daniel Szczepankiewicz, Dawid Abramowicz, Kamil Hempel, Paweł Magdoń, Marko Radić, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk, Grzegorz Wawrzyński, Filip Burkhardt, Damian Domrowski, Krzysztof Garczewski, Tomasz Grudzień, Jacek Góralski, Fabian Hiszpański, Dawid Jabłoński, Krzysztof Janus, Paweł Kaczmarek, Albert Taar, Piotr Wlazło, Janusz Dziedzic, Marcin Krzywicki, Łukasz Sekulski.

Fot. Archiwum klubu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE