Reklama

Góralski i Dziedzic ocenieni najwyżej

Opublikowano:
Autor:

Góralski i Dziedzic ocenieni najwyżej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Zaledwie kilkanaście głosów różnicy dzieliło zwycięzców plebiscytu na Piłkarza Wiosny 2013 Wisły Płock. Zwyciężył Jacek Góralski przed Januszem Dziedzicem. Trzeci, ze sporą już stratą, był Filip Burkhardt.

Zaledwie kilkanaście głosów różnicy dzieliło zwycięzców plebiscytu na Piłkarza Wiosny 2013 Wisły Płock. Zwyciężył Jacek Góralski przed Januszem Dziedzicem. Trzeci, ze sporą już stratą, był Filip Burkhardt.

Plebiscyt cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy swoje głosy oddawali na facebookowym profilu Wisły, mailowo oraz w sondzie na stronie klubu.

Aż 43 procent głosujących uznało, że na najwyższą ocenę zasłużył Jacek Góralski. Warto w tym miejscu przypomnieć, że ten niezwykle waleczny zawodnik bardzo szybko zapracował sobie na uznanie. W 2011 roku był trzeci w głosowaniu na piłkarza jesieni. Wiosna 2012 została przez niego stracona z powodu kontuzji, ale już jesienią zajął drugie miejsce. Teraz wdrapał się w końcu na najwyższy stopień podium.

Zaledwie o jeden procent przegrał ze zwycięzcą Janusz Dziedzic. Rutynowanemu pomocnikowi sporo czasu zajęło zyskanie sympatii kibiców, którzy mieli mu za złe marnowane sytuacje. Końcówka sezonu w jego wykonaniu była jednak fantastyczna i stąd bardzo eksponowane miejsce w plebiscycie. Miejsce na najniższym stopniu podium zajął Filip Burkhardt, który zebrał 15 procent głosów, minimalnie wyprzedzając Daniela Szczepankiewicza.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE