Reklama

Dziś spotkanie w sprawie nowego stadionu

Opublikowano:
Autor:

Dziś spotkanie w sprawie nowego stadionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Jeszcze dzisiaj, 13 kwietnia odbędzie się spotkanie w sprawie budowy nowego stadionu dla Wisły Płock. Zaproszony jest każdy, komu zależy na obiekcie z lepszym standardem niż ten obecny.

Jeszcze dzisiaj, 13 kwietnia odbędzie się spotkanie w sprawie budowy nowego stadionu dla Wisły Płock. Zaproszony jest każdy, komu zależy na obiekcie z lepszym standardem niż ten obecny.

Na spotkanie zaprasza Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Mile widziani są oczywiście kibice i każdy, kto chciałby w sprawie budowy nowego stadionu zabrać głos.

- Czekamy na Was i na Wasze pomysły, sugestie jak miałby wyglądać nasz nowy stadion, Wasze oczekiwania od obecnych właścicieli klubu – piszą organizatorzy spotkania. - Chcielibyśmy, aby uczestniczyło w nim jak najwięcej osób, każda uwaga jest cenna. Mamy nadzieję, że wspólnie ustalimy nasze oczekiwania dotyczące nowego obiektu. W najbliższym czasie Zarząd SSKWP oraz osoby reprezentujące grupy nieformalne skupione wokół naszego klubu spotkają się z przedstawicielami Urzędu Miasta Płocka, w tym z prezydentem Andrzejem Nowakowskim na czele, i przedstawią nasze stanowisko w tej sprawie. CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM !!!

Początek spotkania o godzinie 16.00 na trybunie głównej stadionu Wisły. Jednocześnie organizatorzy przepraszają, że informacja pojawiła się tak późno.

 

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE