Reklama

Dwa medale płocczanina w Pucharze Świata w kickboxingu

Opublikowano:
Autor:

Dwa medale płocczanina w Pucharze Świata w kickboxingu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W 24. edycji Pucharu Świata w Kickboxingu (Hungarian Kickboxing World Cup) wystartował płocczanin Piotr Maślanka. Był to jeden z najwyższej rangi turniejów w kickboxingu, jakie są rozgrywane na świecie.

W 24. edycji Pucharu Świata w Kickboxingu (Hungarian Kickboxing World Cup) wystartował płocczanin Piotr Maślanka. Był to jeden z najwyższej rangi turniejów w kickboxingu, jakie są rozgrywane na świecie. 

Turniej był przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Współzawodnictwo odbywało się jednocześnie na dwunastu  matach oraz trzech ringach. 

Rywalizowano we wszystkich formułach walki, czterech planszowych: pointfighting, light-contact, kick-light, musical-form oraz w trzech ringowych: full-contact, low-kick i K-1 rules. Do turnieju zgłosiło się łącznie 2473 uczestników, reprezentujących 37 państw z całego świata. 

Wśród nich nie zabrakło licznej reprezentacji Polski, a w niej jednego reprezentanta Płocka, był nim Piotr Maślanka zawodnik klubu LKS „Puncher” Płock. 

Piotr po intensywnych przygotowaniach m.in. pod okiem trenera kadry narodowej  zgłosił się i wystartował w swojej koronnej formule pointfighting oraz aż w dwóch  kategoriach wagowych swojej -84kg i wyższej -94kg.

Piotr Maślanka ma już na swoim koncie kilkanaście medali wszystkich kolorów Mistrzostw Polski oraz złote i srebrne medale Pucharu Europy. Jako efektowne dopełnienie krajowych i europejskich zdobyczy medalowych postawił sobie kolejny, jeszcze wyższy cel. 

Tym razem również nie zawiódł i wrócił ze srebrnym medalem w kat. wag. -84kg oraz brązowym w kat. wag. -94kg. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE