Reklama

Do Francji bez Gadżeta, ale z Kwiatkiem

Opublikowano:
Autor:

Do Francji bez Gadżeta, ale z Kwiatkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Adam Wiśniewski nie będzie mógł wystąpić w wyjazdowym meczu z Montpellier HB. Do Francji pojechał za to Zbigniew Kwiatkowski, którego występ jeszcze niedawno wydawał się wątpliwy.

Adam Wiśniewski nie będzie mógł wystąpić w wyjazdowym meczu z Montpellier HB. Do Francji pojechał za to Zbigniew Kwiatkowski, którego występ jeszcze niedawno wydawał się wątpliwy.

Absencja „Gadżeta” w Montpellier to efekt urazu, którego doznał podczas towarzyskiego turnieju Herz Energie-Cup. Wstępnie wyniki badania USG wskazywały, że nie jest to nic poważnego, jednak po rezonansie magnetycznym okazało się, że lewoskrzydłowy ma częściowo naderwane więzadło w łokciu. W tej sytuacji nie wiadomo, czy Adam Wiśniewski będzie w stanie wystąpić w meczu rewanżowym.
Pewny występu może być za to Zbigniew Kwiatkowski. Wprawdzie niedawno władze Pogoni Gaz-System Szczecin odwołały się od decyzji Komisarza Ligi w sprawie rosłego kołowego. Ostatecznie jednak prezes Rafał Biały wycofał swe odwołanie, a to znaczy, że „Kwiatek” w końcu może czuć się pełnoprawnym zawodnikiem Wisły.
Mecz Montpellier HB zostanie rozegrany w czwartek 29 sierpnia o 19. Spotkanie rewanżowe w Orlen Arenie jest zaplanowane na niedzielę 1 września o 16 w Orlen Arenie. Drużyna, która okaże się lepsza w tym dwumeczu, zagra w Velux Lidze Mistrzów w edycji 2013/2014.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE