Reklama

Do biletu w przedsprzedaży będzie koszulka

Opublikowano:
Autor:

Do biletu w przedsprzedaży będzie koszulka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Każdy kibic Wisły, który zdecyduje się kupić w przedsprzedaży bilet na sobotni mecz z Arką Gdynia, dostanie koszulkę „Idę na Wisłę”. Liczba t-shirtów jest ograniczona.

Każdy kibic Wisły, który zdecyduje się kupić w przedsprzedaży bilet na sobotni mecz z Arką Gdynia, dostanie koszulkę „Idę na Wisłę”. Liczba t-shirtów jest ograniczona.

Jak poinformował nas Tomasz Marzec z działu marketingu Wisły Płock, klub przygotował cztery tysiące okolicznościowych koszulek „Idę na Wisłę”, które są współfinansowane przez Urząd Miasta Płocka.

Każda osoba, która zdecyduje się na kupienie biletu w przedsprzedaży, otrzyma specjalny kupon, upoważniający do odbioru koszulki na stadionie tuż przed meczem.

Wejściówki kupić będzie można na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (od wtorku do piątku w godzinach 13-20 oraz w sobotę 11-15) oraz w sklepiku klubowym na stadionie (od wtorku do piątku w godzinach 8-16). W dniu meczu kasa numer 1 otwarta będzie już od godziny 10. Pozostałe kasy zostaną otwarte o 17.

– Zachęcamy do wyrabiania Kart Kibica i jak najszybszego zakupu biletów w przedsprzedaży, ewentualnie kilka godzin przed rozpoczęciem gry. System identyfikacji fana nie posiadającego Karty Kibica wymusza na kasjerkach działania, których nie da się ominąć. Oznacza to, że sprzedaż jednego biletu trwa co najmniej minutę – powiedział Tomasz Marzec. – W kasach przed meczem każdy kibic będzie mógł kupić jeden bilet. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy opiekun kupuje bilet dla dziecka. Przy zakupie biletu każdy powinien posiadać dokument potwierdzający numer PESEL. Dotyczy to także dzieci. Zakup biletu za złotówkę dla dziecka i wejście na stadion możliwe jest jedynie w obecności opiekuna.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE