Reklama

Dla kogo Stalowe Serce Klubu? Głosujcie!

Opublikowano:
Autor:

Dla kogo Stalowe Serce Klubu? Głosujcie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Stalowe Serce Klubu to nowe wyróżnienie, które ma być przyznawane za pracę na rzecz rozwoju Wisłu Płock. Jego pomysłodawcą jest Włodzimierz Pietrzak, członek Business Clubu Wisła.

Stalowe Serce Klubu to nowe wyróżnienie, które ma być przyznawane za pracę na rzecz rozwoju Wisłu Płock. Jego pomysłodawcą jest Włodzimierz Pietrzak, członek Business Clubu Wisła.

Nazwa nagrody wiąże się z profilem działalności prowadzonej przez Włodzimierza Pietrzaka firmy El-Kons-Bud, specjalizującej się m.in. w prefabrykacji konstrukcji stalowych. Stalowe Serce Klubu ma być przyznawane cyklicznie na zakończenie każdego sezonu. Statuetka będzie miała charakter przechodni.

W kapitule konkursu zasiedli: Grzegorz Błaszkiewicz (El-Kons-Bud), Maciej Wiącek (przedstawiciel Wisły i Rady Miasta Płocka) oraz Piotr Kołodziejski (prezes Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock).

Do nagrody zostało nominowanych 12 osób w sześciu kategoriach: właściciel: Andrzej Nowakowski, Roman Siemiątkowski; sztab szkoleniowy: Marcin Kaczmarek, Maciej Bagrowski; - zawodnik: Jacek Góralski, Krzysztof Janus; szkolenie młodzieży: Marcin Lig, Artur Serocki; administracja klubowa: Irena Rosińska, Tomasz Marzec oraz partnerzy: Mariusz Kaliwoda, Grzegorz Błaszkiewicz.

Pomysłodawca nagrody wytypował finałową szóstkę, w której znaleźli się: 1. Andrzej Nowakowski; 2. Marcin Kaczmarek; 3. Jacek Góralski; 4. Artur Serocki; 5. Irena Rosińska i 6. Mariusz Kaliwoda.

Swoje głosy na jedną osobę z wymienionej powyżej szóstki można oddawać na klubowym profilu FB w specjalnie opublikowanej sondzie (https://www.facebook.com/events/244873299053075/)
SMS-em, pod numerem 693 360 069. By zagłosować w ten sposób należy wysłać imię, nazwisko, Numer PESEL oraz numer osoby, na którą oddaje się głos. Z jednego telefonu można głosować tylko raz. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą operatora. Głosowanie trwa do piątku 6 czerwca, do godziny 24.

Zwycięzca swoją nagrodę odbierze w sobotę 7 czerwca przed meczem z GKS-em Katowice, zamykającym sezon 2013/2014. Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu, wylosowane zostaną trzy karnety na trybunę wschodnią na sezon 2014/2015 oraz koszulka meczowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE