Cztery medale płocczan na turnieju w Świdniku

Cztery medale płocczan na turnieju w Świdniku - Zdjęcie główne

SportDwa srebrne i dwa brązowe medale to dorobek młodych płocczan na turnieju Pucharu Polski w Świdniku.

Z czterema medalami wrócili do Płocka zawodnicy LKS "Puncher" Płock. Do Świdnika pojechało trzech zawodników: kadet młodszy Olivier Baranowski oraz juniorzy: Rafał Dobies i Sebastian Denst. W turnieju wzięło udział 182 zawodników z 21 klubów z całej Polski.

Organizatorzy dopuścili możliwość startowania w dwóch kategoriach wagowych - swojej oraz wyższej. Płocczanie skorzystali z tej możliwości. I tak Rafał Dobies, startujący w kategoriach wagowych do 74 i 79 kilogramów, wywalczył dwa srebrne medale. Walczący w tych samych kategoriach wagowych Sebastian Denst zdobył dwa brązowe medale.

Olivier Baranowski w ćwierćfinale przegrał z późniejszym triumfatorem swojej kategorii wagowej i zmagania skończył na piątym miejscu.