Cenne zwycięstwo Nafciarzy w Tarnobrzegu

Cenne zwycięstwo Nafciarzy w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne

SportDzięki bramce Marcina Krzywickiego na początku drugoligowego spotkania z Siarką płocczanie wygrali 1:0 w Tarnobrzegu i zdobyli trzy cenne punkty.

Dzięki bramce Marcina Krzywickiego na początku drugoligowego spotkania z Siarką płocczanie wygrali 1:0 w Tarnobrzegu  i zdobyli trzy cenne punkty.

Piłkarze Wisły byli faworytami spotkania, ale Siarka walczyła ambitnie do samego końca. W 12. minucie po zamieszaniu w polu karnym Bartłomiej Sielewski odegrał do Krzywickiego, który z siedmiu metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

Lider Puszcza Niepołomice zagra w niedzielę z Concordią w Elblągu, ma obecnie 30 punktów – tyle samo co Wisła Płock. Trzecia jest Wisła Puławy (28), która przegrała u siebie z Olimpią Elbląg 0:1 po golu w ostatniej minucie.

W ostatniej kolejce Nafciarze zagrają w sobotę 17 listopada o godz. 16 z Garbarnią Kraków.

Siarka Tarnobrzeg – Wisła Płock 0:1 (0:1)
0:1 Krzywicki (12.)

Siarka: Beszczyński K. – Beszczyński D., Hynowski, Jakubiec, Kuranty (60. Piątkowski) – Bażant (76. Cichos) , Stępień, Madeja, Wolan, Janiec (86. Zalewski) – Gębalski

Wisła: Kiełpin – Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona – Mosart (46. Mitura), Góralski,  Sielewski, Janus (47. Zembrowski) – Adamczyk (87. Mitura) – Krzywicki (82. Sekulski)

Żółte kartki: Bażant, Stępień, Jakubiec – Mosart, Radić
Czerwona kartka: Radić (druga żółta)