Reklama

Bieg Wagarowicza. Pobiegło ponad 800 osób

Opublikowano:
Autor:

Bieg Wagarowicza. Pobiegło ponad 800 osób - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Już po raz dwudziesty piąty w Płocku odbył się Bieg Wagarowicza. Na powitanie wiosny pobiegło ponad 800 uczniów.

Już po raz dwudziesty piąty w Płocku odbył się Bieg Wagarowicza. Na powitanie wiosny pobiegło ponad 800 uczniów.

Tradycyjnie już pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowie płockich szkół przywitali na sportowo, podczas kolejnej edycji organizowanego od ćwierćwiecza na Międzytorzu Biegu Wagarowicza. W zmaganiach wzięli udział uczniowie płockich i podpłockich podstawówek, gimnazjów i liceów z roczników 1997 i młodszych. Ponad 800 zawodników miało do przebiegnięcia trzy dystanse o długości - 970 m, 1160 i 1330 m. Pogoda - jak na początek wiosny przystało - dopisała, świeciło piękne słońce.

 Jak przekazali organizatorzy biegu, czyli Zespół Szkół nr 1, MUKS i MZOS,  spośród szkół podstawowych najlepsza okazała się SP nr 20, na kolejnych miejscach - szkoła podstawowa z Bulkowa i  SP nr 6. Wśród gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum nr 5, za nim gimnazjum z Bulkowa, a na trzecim miejscu - Gimnazjum nr 1.

Oto szczegółówe wyniki:

Wyniki (miejsca 1-6)

Bieg 1   Dziewczęta rocznik 1997-1999  trasa-    1330m

1          RORAT WERONIKA                               SMS ZPRP PŁOCK

2          ŚWIERZEWSKA IZABELA                      SMS ZPRP PŁOCK

3          DĄBROWSKA OLIWIA                          3 LO PŁOCK

4          WARDA KRZYSZTOFA                           3 LO PŁOCK

5          KOCHANOWSKA KATARZYNA          4 LO PŁOCK

6          MIANECKA ANDŻELIKA                       4 LO PŁOCK

                                ukończyło bieg:               71

Bieg 2   Chłopcy rocznik 1997-1999         trasa-    1330m

1          RÓŻYCKI PIOTR                                       4 LO PŁOCK

2          RADWAŃSKI ADAM                             ZST PŁOCK

3          MIKOŁAJEWSKI GABRIEL                    JAGIELLONKA

4          JĘDRZEJEWSKI ARKADIUSZ                ZS NR1 SIERPC

5          MILEWSKI DOMINIK                            ZSCE

6          MIECZNIKOWSKI JULIAN                   ZS NR6

                                ukończyło bieg:               120

Bieg 3   Dziewczęta rocznik 2002             trasa-    1160m

1          GOŁĘBIEWSKA PATRYCJA                  BULKOWO

2          GRUDZIEŃ NATALA                              G1 PŁOCK

3          WARDA ANNA                                        BULKOWO

4          RACZYŃSKA WIKTORIA                       BULKOWO

5          BUDNICKA ZUZANNA                          PROBOSZCZEWICE

6          POPIOŁEK WERONIKA                         G1 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               37

Bieg 4   Chłopcy rocznik 2002     trasa-    1160m

1          KUSTOSIK JAN                                        G1 PŁOCK

2          GRACZYK JAKUB                                    G1 PŁOCK

3          REDUCH KACPER                                   G1 PŁOCK

4          GABRYSIAK KAMIL                                G4 PŁOCK

5          JAGIELSKI WIKTOR                                G12 PŁOCK

6          WYCHMAŃSKI KACPER                       G1 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               48

Bieg 5   Dziewczęta rocznik 2001             trasa-    1330m

1          WOJTYCKA AGATA                               G5 PŁOCK

2          MIKUCKA JULIA                                     BULKOWO

3          KRZEMIŃSKA ELŻBIETA                       G6 PŁOCK

4          KOLASKA ZUZANNA                             G6 PŁOCK

5          KAŹMIEROWSKA MILENA                  G1 PŁOCK

6          ANTONOWICZ MILENA                       G1 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               41

Bieg 6   Chłopcy rocznik 2001     trasa-    1330m

1          CIOSEK JANUSZ                                      RADZANOWO

2          BEDNARSKI SEBASTIAN                      RADZANOWO

3          SOBCZAK KRYSTIAN                             G4 PŁOCK

4          KANIEWSKI BARTŁOMIEJ                   G.PUL PŁOCK

5          FULARZ BARTEK                                     G14 PŁOCK

6          ANTOSIK TOMASZ                                G.PUL PŁOCK

                                ukończyło bieg:               50

Bieg 7   Dziewczęta rocznik 2000             trasa-    1330m

1          KLEKOWICKA NATALIA                       G5 PŁOCK

2          SZYMAŃSKA NATALIA                         SMS PŁOCK

3          DIETRAS JULIA                                        SMS PŁOCK

4          OLEK ALEKSANDRA                               SMS PŁOCK

5          KOWACIK EMILA                                   SMS PŁOCK

6          DĄBROWSKA WIKTORIA                    G1 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               35

Bieg 8   Chłopcy rocznik 2000     trasa-    1330m

1          SKROBIŃSKI NATANIEL                       BORKOWO KOŚCIELNE

2          KONOPIŃSKI ARKADIUSZ                  BULKOWO

3          TARKA SEBASTIAN                                G5 P PŁOCK

4          WIĘCZKOWSKI ALEKS                          EDU-NAR

5          SIKORA PAWEŁ                                       G4 PŁOCK

6          ADAMCZYK OSKAR                               G6 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               49

Bieg 9   Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze        trasa-    970m

1          SKIBIŃSKA ZUZANNA                          BULKOWO

2          MAZUREK ROKSANA                           BULKOWO

3          ŹENDARSKA AGNIESZKA                    SP20 PŁOCK

4          BIELAK AMELIA                                      BULKOWO

5          TARKA AMELIA                                       SP16 PŁOCK

6          PARADOWSKA OLIWIA                       SP18 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               65

Bieg 10 Chłopcy rocznik 2005 i młodsi   trasa-    970m

1          BORUCKI KUBA                                      SP 22 PŁOCK

2          CIESIELSKI BARTEK                                SP3 PŁOCK

3          BORUCKI KACPER                                  SP 22 PŁOCK

4          KLONOWSKI OLIWIER                          SP 6 PŁOCK

5          KISIELEWSKI MACIEJ                            SP 18 PŁOCK

6          RAUKOWSKI RAFAŁ                              SP 21 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               84

Bieg 11 Dziewczęta rocznik 2004             trasa-    970m

1          CZUBAKOWSKA JULIA                         SP 20 PŁOCK

2          MACIEJEWSKA OLIWIA                       SP 6 PŁOCK

3          RYTCZAK OLA                                          SP 6 PŁOCK

4          KONOPKA KINGA                                  SP 18 PŁOCK

5          FIRSZT ALICJA                                         SP 20 PŁOCK

6          NOLICKA TAMARA                                WYSZYNA

                                ukończyło bieg:               42

Bieg 12 Chłopcy rocznik 2004     trasa-    970m

1          CZUBAKOWSKI MICHAŁ                     SP 20 PŁOCK

2          MAZUREK KACPER                                BULKOWO

3          JABŁOŃSKI ŁUKASZ                              RADZANOWO

4          KURPIŃSKI OLIWIER                             SP 21 PŁOCK

5          GÓRCZYŃSKI KACPER                          SP 6 PŁOCK

6          RUTKOWSKI SZYMON                         SP 22 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               63

Bieg 13 Dziewczęta rocznik 2003             trasa-    1160m

1          ANTONOWICZ OLIWIA                        SP 6 PŁOCK

2          IWAŃSKA KLAUDIA                              SP 18 PŁOCK

3          GAULIŃSKA NATALIA                          RADZANOWO

4          GRZEGRZÓŁKA OLIWIA                       SP 18 PŁOCK

5          BARTOSIAK ZUZANNA                        SP 18 PŁOCK

6          BRÓDKA MARTA                                    SP 20 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               50

Bieg 14 Chłopcy rocznik 2003     trasa-    1160m

1          WIŚNIEWSKI KACPER                           SP 18 PŁOCK

2          KOSTRZEWSKI JAN                                ŁĄCK

3          ATLAK MATEUSZ                                   RADZANOWO

4          WILK SZYMON                                        SP 20 PŁOCK

5          KLUSKA SZYMON                                  SP 22 PŁOCK

6          KOWALSKI KRYSTIAN                           SP 17 PŁOCK

                                ukończyło bieg:               58

 

Łącznie ukończyło bieg:               813

Dziewcząt:          341

Chłopców:          472

Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych:     191

Uczniów Szkół Podstawowych:                362

Uczniów Gimnazjów:    260

Klasyfikacja medalowa – Szkoły Ponadgimnazjalne

1.            SMS ZPRP Płock

2.            IV LO Płock

3.            ZST Płock

Klasyfikacja medalowa – Gimnazja

1.            Gimnazjum nr 5 Płock

2.            Gimnazjum Bulkowo

3.            Gimnazjum nr 1 Płock

Klasyfikacja medalowa – Szkoły Podstawowe

1.            SP nr 20 Płock

2.            SP Bulkowo

3.            SP nr 6 Płock

 

III Mistrzostwa Liceum Krzywoustego

Bieg 1   Dziewczęta IV LO rocznik 1997-1999      trasa-    1330m

1          KOCHANOWSKA KATARZYNA    III H

2          MIANECKA ANDŻELIKA                III H

3          KRAJEWSKA OLA                             I A

Bieg 2   Chłopcy IV LO rocznik 1997-1999             trasa-    1330m

1          RÓŻYCKI PIOTR                                I A

2          GRZELAK DAMIAN                          III H

3          ROSA DANIEL                                    III E

XVI Mistrzostwa Gimnazjum nr 1

Bieg 3   Dziewczeta G-1 rocznik 2002     trasa-    1160m

1          GRUDZIEŃ NATALIA                      IG2

2          POPIOŁEK WERONIKA                   IG2

3          LEWANDOWSKA KINGA               IG2

Bieg 4   Chłopcy G-1 rocznik 2002            trasa-    1160m

1          KUSTOSIK JAN                                  IG2

2          GRACZYK JAKUB                              IG2

3          REDUCH KACPER                             IG2

Bieg 5   Dziewczęta G-1 rocznik 2001     trasa-    1330m

1          KAŹMIEROWSKA MIENA             2G2

2          ANTONOWICZ MILENA                2G2

3          ŻUCHEWICZ OLIWIA                      2G2

Bieg 6   Chłopcy G-1 rocznik 2001            trasa-    1330m

1          BIELAK TOBIASZ                               2G2

2          RACZYŃSKI MATEUSZ                   2G1

3          GAWLIŃSKI KRZYSZTOF                1G2

Bieg 7   Dziewczeta G-1 rocznik 2000     trasa-    1330m

1          DĄBROWSKA WIKTORIA              3G2

2          RADECKA PAULINA                        3G2

3          MARGAS JULIA                                3G2

Bieg 8   Chłopcy G-1 rocznik 2000            trasa-    1330m

1          ŚLIWIŃSKI ADRIAN                         3G2

2          TURBAK MARCEL                            3G3

3          DZIKOŃ DARIUSZ                            3G2


Fot. Materiały organizatorów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE