Reklama

Będzie w Płocku kolejny drugoligowiec

Opublikowano:
Autor:

Będzie w Płocku kolejny drugoligowiec - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Amatorski Bowling Club został zarejestrowany w sekcji Bowlingu Sportowego przy Polskim Związku Kręglarskim i wystartuje w rozgrywkach bowlingowej drugiej ligi.

Amatorski Bowling Club został zarejestrowany w sekcji Bowlingu Sportowego przy Polskim Związku Kręglarskim i wystartuje w rozgrywkach bowlingowej drugiej ligi.

Niebawem płocczanie wystartują więc w regularnych ogólnopolskich rozgrywkach. Na razie jednak spotkali się tradycyjnie w Arturo Bowling Clubie, aby zainaugurować kolejną edycję Płockiej Ligi Bowlingowej. W pierwszej kolejce wystartowało trzynaścioro pierwszo- i dziewiętnaścioro drugoligowców.

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy stanęli do rywalizacji niezwykle skoncentrowani. Dwaj najlepsi gracze pierwszej kolejki uzyskali dzięki temu wyniki powyżej dwustu punktów. Najlepszy okazał się Tonio Antuszewicz (236 pkt.), wyprzedzając Piotra Mitala (223 pkt.) i Sławka Śliwińskiego (191 pkt.).

Na podium rywalizacji drugoligowców stanęły aż dwie kobiety. Po pierwszą pozycję sięgnęła Anna Sieradzka-Borkowska (149 pkt.). Drugi był Staszek Kacprzycki (141 pkt.). Z takim samym dorobkiem punktowym rywalizację zakończyła Maria Wróblewska, która sklasyfikowana została na trzeciej pozycji.

Stowarzyszenie Amatorski Bowling Club zostało zorganizowane przy Arturo Bowling Clubie. Jego prezesem jest Michał Sulikowski. Każdy członek stowarzyszenia posiada licencję, dzięki czemu drużyna ABC Płock będzie mogła startować w bowlingowej drugiej lidze. Na razie czeka nas druga kolejka Płockiej Ligi Bowlingowej, która zostanie rozegrana już w poniedziałek 30 września o 18. A 9 października ruszy Płocka Liga Seniorów.

Fot. ABC

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE