Aż trzy złote medale dla Wojtka [FOTO]

Aż trzy złote medale dla Wojtka [FOTO] - Zdjęcie główne

SportJudocy AZS PWSZ Jutrzenka z sukcesami startowali w Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików we Włocławku. Rewelacyjnie zaprezentował się Wojciech Ignaczak, który wywalczył aż trzy pierwsze miejsca.

Wojtek okazał się najlepszy w kategoriach wagowych do 31 kg, 34 kg i 36 kg. Znakomicie walczyli również Adam Gołębiewski oraz Daniel Bedyk, którzy wywalczyli złote i srebrne medale.

Brązowe medale dla Jutrzenki zdobyli: Karina Ciechomska, Julian Dymek, Bartosz Miecznik i Adam Domżałowicz.

W najbliższą niedzielę drugiego grudnia judocy Jutrzenki wezmą udział w XIV Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci we Włocławku, organizowanym przez MKS Olimpijczyk Włocławek. To klub Anety Szczepańskiej, srebrnej medalistki igrzysk olimpijskich w Atlancie w 2006 r.