Reklama

Auto Forum Petra startuje na Węgrzech

Opublikowano:
Autor:

Auto Forum Petra startuje na Węgrzech - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport BHT Auto Forum Petry Płock weźmie udział w finałowym turnieju European Beach Handball Tour w węgierskim Budaros. Impreza rozpoczyna się w piątek 22 maja i potrwa do niedzieli 24 maja.

BHT Auto Forum Petry Płock weźmie udział w finałowym turnieju European Beach Handball Tour w węgierskim Budaros. Impreza rozpoczyna się w piątek 22 maja i potrwa do niedzieli 24 maja.

Plażowi handballiści Petry traktują swój występ na Węgrzech jako przetarcie przed tegoroczną edycją Polish Beach Handball Tour. Nasi zawodnicy mają nadzieję, że uda im się w sezonie 2015 obronić wywalczony w roku ubiegłym tytuł Mistrza Polski. Ale chcieliby z jak najlepszej strony pokazać się również na arenie międzynarodowej. – Chcielibyśmy powtórzyć nasze ostatnie sukcesy, a przede wszystkim obroniź tytuł mistrzowski – przyznał  Artur Niesłuchowski, bramkarz Petry. Trenowaliśmy bardzo ciężko, przygotowując się do wyjazdu na Węgry. Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na wspólne analizy materiałów wideo i treningi na piasku.

Zespół z Płocka w fazie grupowej będzie miał za rywali HSG Wasserschloss (Szwajcaria), Dinamit BHC (Węgry), BHC SKKM-Ekaterinodar (Rosja) i  BHC Cakovec  (Chorwacja). – - Faworytami naszej grupy są Rosjanie. To jedna z najbardziej doświadczonych ekip na plażowych boiskach, wielokrotni finaliści EBT – powiedział kapitan Petry Adrian Fiodor. – Rok temu zajęli w finale drugie miejsce, ale nie należy zapominać, że ostatnio triumfowali w turnieju na Wyspach Kanaryjskich. Bardzo mocni są też Chorwaci, obecni mistrzowie kraju. Ze Szwajcarami z Wasserchloss mieliśmy okazję mierzyć się na ostatnim turnieju w Einsiedeln, gdzie zagraliśmy w styczniu. W grupie nieznacznie przegraliśmy, ale zrewanżowaliśmy się w finale, wygrywając turniej.

BHT Auto Forum Petra Płock wyjechała na Węgry w dwunastoosobowym składzie: Adrian Fiodor, Artur Niesłuchowski, Filip Koper, Miłosz Rupp, Łukasz Niedzielak, Marcin Miedziński, Kacper Adamski, Jarosław Suski, Patryk Orędowicz, Bartosz Wojdak, Michał Kwiatkowski oraz Konrad Koper.

Wszystkie mecze rozgrywane przez zespół z Płocka oglądać będzie można na oficjalnej stronie turnieju: http://www.ebtfinal2015.hu/en/live_stream

Plan gier Petry:
22 maja
13.30   BHT Auto Forum Petra Płock - HSG Wasserschloss
16.30   Dinamit BHC - BHT Auto Forum Petra Płock
23 maja
10.30   BHC SKKM-Ekaterinodar - BHT Auto Forum Petra Płock
16.30   BHT Auto Forum Petra Płock - BHC Cakovec
24 maja - mecze finałowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE