Reklama

Amatorzy siatkówki zagrają przed Ratuszem. Są wolne miejsca

Opublikowano:
Autor:

Amatorzy siatkówki zagrają przed Ratuszem. Są wolne miejsca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Byli piłkarze ręczni, teraz kolej na siatkarzy. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki 3S Płock we współpracy z Fundacją Modern Sport organizują Mistrzostwa Płocka Amatorów.

Byli piłkarze ręczni, teraz kolej na siatkarzy. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki 3S Płock we współpracy z Fundacją Modern Sport organizują Mistrzostwa Płocka Amatorów. 

Już w środę 19 czerwca amatorze zagrają o Puchar Prezydenta Płocka, czyli PLAS Summer 2019. To kontynuacja rozgrywek, które w zeszłym roku odbył się w Orlen Arenie. Tym razem skorzystają z usypanego przed Ratuszem boiska plażowego, które służyło piłkarzom ręcznym przy okazji turnieju PGNiG Summer Superligi, a 21-23 czerwca odbędzie się tu także ogólnopolski turniej siatkówki plażowej mężczyzn. 

W amatorskich zmaganiach open, czyli bez podziału na kategorie, na dwóch boiskach przed Ratuszem w środę 19 czerwca od godz. 11:00 zagrają maksymalnie 24 dwuosobowe zespoły. Trwają zapisy do wyczerpania limitu miejsc. Szczegółowe informacje można znaleźć na fanpejdżu Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Siatkówki 3S Płock. 

- Są jeszcze miejsca! Warto zagrać w pięknym miejscu, bo amatorzy siatkówki mają taką szansę niezwykle rzadko - zachęcają organizatorzy. 

Na cztery czołowe dwójki czekają puchary i upominki. Natomiast wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosowane zostaną upominki i gadżety od Urzędu Miasta Płocka oraz Urzędu Marszałkowskiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE