Reklama

Adam Blidzewski jedzie do Barcelony

Opublikowano:
Autor:

Adam Blidzewski jedzie do Barcelony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już drugi rok z rzędu Adam Blidzewski, trener z Klubu Sportowego Królewscy Płock, wyjedzie do Barcelony, aby zdobywać wiedzę od trenerów pracujących w przeszłości z takimi piłkarzami jak Cesc Fabregas czy Jordi Alba.

Już drugi rok z rzędu Adam Blidzewski, trener z Klubu Sportowego Królewscy Płock, wyjedzie do Barcelony, aby zdobywać wiedzę od trenerów pracujących w przeszłości z takimi piłkarzami jak Cesc Fabregas czy Jordi Alba.

W stolicy Katalonii płocczanin będzie przebywać pięć dni. W tym czasie spędzi 28 godzin na szkoleniu, które odbedzie się w pobliżu Camp Nou, stadionu klubu FC Barcelona. Tematyka kursu będzie uzupełniać wiedzę, którą Adam Blidzewski zdobył w Hiszpanii przed rokiem.

- Bardzo się cieszę, że spotkam się po raz kolejny z moimi hiszpańskimi kolegami z Soccer Services - mówi Adam Blidzewski. - Harmonogram kursu będzie bardziej napięty niż rok temu. Tym razem poznamy metodologię pracy z zawodnikami w wieku 14 - 18 lat. Wiem, że mam na tym polu braki i chętnie je uzupełnię.  Zdobyta przeze mnie wiedza pomoże przede wszystkim Królewskim piłkarkom, ale mam również nadzieję, że niektóre rzeczy będziemy mogli wprowadzić do treningu chłopców. Jestem przekonany, że dzięki temu wyjazdowi i zdobytym tam informacjom, kolejny raz podniesiemy poziom szkolenia w naszym klubie.

Na kursie, który odbędzie się na początku marca, spotkają się trenerzy m.in. z USA, Polski i Finlandii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE