Reklama

Zaproszenia ślubne z zakładką "save the date" - najlepsze propozycje

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenia ślubne z zakładką "save the date" - najlepsze propozycje - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Na wybór zaproszenia typu save the date często decydują się osoby, które chcą zawiadomić gości z wyprzedzeniem o dacie imprezy, ale wciąż nie znają jej szczegółów. Zastanawiasz się, jaki wariant wybrać? Podpowiadamy, kiedy i dlaczego warto zdecydować się na ten typ zaproszenia oraz jakie są najpopularniejsze stylistyki. Organizacja ślubu wiąże się z koniecznością zadbania o logistykę. Duża ilość formalności może przyprawić o zawrót głowy. Często młodzi długo nie mają pewności, gdzie i czy w ogóle uda im się zorganizować uroczystość. Warto jednak jak najwcześniej dać gościom znać, że planujecie ślub, aby mogli oni przygotować się na tę ewentualność.

Zaproszenia ślubne save the date – kiedy warto je wysłać?

Często zaproszenia ślubne typu save the date nie są pełnoprawnym wariantem, w którym znajdują się informacje o miejscu i innych detalach ceremonii. To raczej wstępne powiadomienie, które pozwala uprzedzić gości o planowanej dacie. Kiedy się na nie zdecydować?

Najczęstszym przypadkiem jest chęć ,,zaklepania” daty, tak, aby inna para nie zdecydowała się na ślub w tym samym czasie. Powiadomienie warto wysłać też dla komfortu gości – zwłaszcza jeśli duża część z nich mieszka za granicą. W takim wypadku przyjazd na wesele może wymagać dodatkowej logistyki, dlatego zaproszenie „save the date” sprawdzi się świetnie.

Wariant ten warto wybrać, jeśli termin może kolidować z planami gości – z uwagi na wakacje czy święta. Śluby organizowane w dni powszednie wymagają od gości wzięcia wolnego, dlatego tutaj powiadomienie również świetnie się sprawdzi.

Powiadomienie „save the date” to również świetne rozwiązanie, jeśli po prostu zależy Wam na danej dacie – choćby dlatego, że to Wasza rocznica!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem i wkładką „save the date” – jak wybrać?

Wkładka z datą może znaleźć się również w pełnoprawnych zaproszeniach, zawierających detale – miejsce, godzinę i inne istotne szczegóły, których nie ma w powiadomieniu.  Składane zaproszenie z wkładką z datą i zdjęciem to piękne i efektowne rozwiązanie, dostępne w różnych wariantach stylistyczncyh. Ciekawe przykłady tego rodzaju zaproszeń znajdziesz w ofercie marki artMA. Oferuje ona zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej, które możesz dowolnie personalizować, dobierając kolor papieru ozdobnego, elementów ozdobnych, oraz rodzaj faktury.

Wkładka save the date zazwyczaj jest niewielkim elementem w porównaniu z samym zaproszeniem. Znajdować się na niej mogą inicjały nowożeńców oraz oczywiście data ślubu.

Zaproszenia ze zdjęciem na ślub – w jakiej stylistyce?

Dowolność jest naprawdę duża. Możesz wybrać:

      zaproszenia ślubne glamour – prosta elegancja, która robi wrażenie dzięki efektownej typografii, lśniącym elementom ze złota i srebra i nowoczesnemu designowi;

      zaproszenia ślubne w stylu boho – gorący obecnie trend, w którym dominują naturalne motywy florystyczne i roślinne, jak również fakturowane papiery o różnych gramaturach.

      Zaproszenia ślubne eko – plecionki, eko biodegradowalny papier, naturalne brązy i zielenie, elementy roślinne. Zaproszenia w stylu eko prezentują się naprawdę spektakularnie!

      Zaproszenia ręcznie malowane – idealny wybór dla par młodych, które chcą się wyróżnić. Malowane ręcznie motywy z pewnością zapadną w pamięć Twoim gościom.

Choć inwestycja w zaproszenia może wydawać się niewielkim wydatkiem w porównaniu z wynajmem sali czy innymi kosztami organizacyjnymi, warto dobrze ją przemyśleć. Najlepszym pomysłem będzie zamówienie próbek, które pozwolą ci porównać rzeczywisty wygląd rozważanych wariantów. Zdjęcia mogą zakłamywać kolory i inne aspekty zaproszenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE