Reklama

Zalety wynajmu maszyn do sprzątania posadzek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zalety wynajmu maszyn do sprzątania posadzek - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Niezależnie od tego, czy prowadzisz wielkopowierzchniowy market, czy odpowiadasz za halę produkcyjną lub magazyn, musisz zadbać o czystość i porządek obiektu. Jest to istotne zarówno dla komfortu i samopoczucia pracowników oraz klientów, jak również ich bezpieczeństwa i zdrowia. Jednak zabrudzenia w halach, sklepach czy magazynach bywają bardzo uporczywe, a urządzenia sprzątające – drogie. Co wówczas zrobić? Rozwiązaniem problemu może być wynajem maszyn do sprzątania.

Wynajem maszyn do sprzątania – dlaczego warto?

Każdy przedsiębiorca czy zarządca centrum handlowego, magazynu lub hali produkcyjnej prędzej czy później będzie potrzebował użyć specjalistycznej maszyny do sprzątania. Wynajem w tych okolicznościach najczęściej bywa opcją zdecydowanie praktyczniejszą niż zakup takiego sprzętu. Dlaczego?

Największym atutem takiego rozwiązania jest, co oczywiste, cena. Nawet najprostsza szorowarka przeznaczona do czyszczenia dużych powierzchni wiąże się z wydatkiem rzędu przynajmniej kilku tysięcy złotych. Bardziej zaawansowane maszyny do sprzątania posadzek, takie jak szorowarki typu rydwan, kosztują już kilkadziesiąt, a często nawet ponad sto tysięcy złotych. Nie ma wątpliwości co do tego, że cena taka nie dla każdego będzie łatwa do przełknięcia.

Decydując się na wynajem maszyn do sprzątania, płacisz z kolei tylko za wynajmowany sprzęt – i to tylko wtedy, gdy go potrzebujesz. W przypadku wielu firm, takich jak TenRent, cena jest stała niezależnie od tego, jak bardzo eksploatujesz urządzenia.

Inne zalety wynajmu maszyny do sprzątania posadzek

Warto wziąć pod uwagę fakt, że nie zawsze wystarczy jedna szorowarka czy odkurzacz. Różne maszyny do sprzątania posadzek mogą być potrzebne w zależności od sytuacji, stopnia zabrudzenia powierzchni czy rodzaju zanieczyszczeń. Kupując jedno urządzenie, trzeba mieć świadomość tego, że nie zawsze ono musi być optymalnym rozwiązaniem. Rożne maszyny do sprzątania posadzek można natomiast wynajmować w zależności od tego, która jest aktualnie potrzebna.

Tutaj musimy wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Decydując się na wynajmowanie maszyny, mamy pewność, że będzie ona w stu procentach sprawna. Takie urządzenia regularnie przechodzą przeglądy, ich stan techniczny jest dobry, a co więcej, zazwyczaj są serwisowane w pierwszej kolejności, przed innymi urządzeniami.

Jakie maszyny do sprzątania na wynajem?

Jeżeli interesują Cię maszyny do sprzątania na wynajem, zapoznaj się z ofertami doświadczonych przedsiębiorstw, dysponujących szeroką ofertą – na przykład TenRent. Takie firmy mają na wynajem najróżniejsze urządzenia – począwszy od odkurzaczy przemysłowych i zamiatarek, przez maszyny prowadzone, aż po maszyny z siedziskiem typu ride-on.

To, jaką maszynę do sprzątania podłóg wybierzesz, powinno zależeć między innymi od rodzaju powierzchni oraz jej wielkości. W siedzibach firmowych sprawdzą się odkurzacze przemysłowe, natomiast w dużych halach, w których są posadzki, odpowiednie będą szorowarki z siedziskiem typu rydwan.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE