Reklama

W jaki sposób ROIDMI EVE PLUS oszczędza mój czas

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

W jaki sposób ROIDMI EVE PLUS oszczędza mój czas - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Istnieją różnego rodzaju urządzenia domowe, które wyręczają nas w domowych obowiązkach. Ja używam robotów odkurzających do mycia podłóg. Lubię niektóre ich aspekty. Ale też czasami zawodzą moje oczekiwania. Ostatnio kupiłam ROIDMI Eve Plus, który polecił mi znajomy. Zmienił on mój pogląd na wartość robotów odkurzających w naszym życiu. Pozwólcie, że opowiem o moich doświadczeniach z ROIDMI Eve Plus.

Automatyczne usuwanie kurzu, które całkowicie mnie wyręcza

Pojemnik na kurz o pojemności 200 ml szybko się zapełnia lub blokuje przepływ. Kiedy zapomnisz go opróżnić na czas, robot może nawet wyrzucać zanieczyszczenia, zamiast je zbierać. A podłoga staje się bardziej brudna. Kiedy dostałam ROIDMI Eve Plus, okazało się, że baza ładująca została ulepszona do postaci czegoś w rodzaju kosza na śmieci – stacji odkurzania – w której znajduje się duży 3-litrowy worek na kurz. Robot jest odpowiedzialny za codzienne sprzątanie. Gdy się napełni lub skończy sprzątanie, wróci do bazy, aby wyrzucić odpady i naładować akumulator.

W czasach, gdy robot odkurzający nie miał stacji odkurzania, musiałam czyścić pojemnik na kurz po każdym sprzątaniu, ponieważ miał on tylko 200 ml. Teraz z ROIDMI Eve Plus 3-litrowy worek na kurz może pomieścić odpady z 60 dni codziennego sprzątania. Nie muszę już czyścić pojemnika na kurz. Wystarczy, że wymienię dołączony worek na kurz. Dodatkowo, dostaję powiadomienie z aplikacji, gdy worek na kurz jest pełny.

Sterylizuje i usuwa zapachy

Na początku martwiłam się o przechowywanie odpadów przez 60 dni. Przecież w ciągu jednego dnia pleśnieją i zaczynają brzydko pachnieć. Ale system samosterylizacji i dezodoryzacji w stacji odkurzania rozwiał moje obawy. System ten sterylizuje odpady poprzez ciągłe poddawanie ich działaniu aktywnego tlenu. Wygooglowałam, jak to działa, aby pomóc Wam lepiej to zrozumieć. Aktywny tlen może przedrzeć się przez błonę komórkową, utleniając lipoproteiny i lipopolisacharydy. To zmienia przepuszczalność komórek i w końcu je rozbija.

Filtr HEPA na wylocie kanału powietrznego stacji odkurzania może skutecznie zatrzymywać zapachy i bakterie. A to chroni rodzinę przed alergiami.

Robot odkurzający pomaga w sprzątaniu trudno dostępnych zakamarków.

Używając ROIDMI Eve Plus w sypialni, byłam zadowolona, że go mam. Jestem pewna siebie, jeśli chodzi o domową higienę. W każdy weekend robię gruntowne porządki. Jednak podczas sprzątania sypialni z ROIDMI zaskoczyła mnie duża ilość kurzu.

Kurz zbiera się pod łóżkiem i kanapami, gdzie nie mogę łatwo sięgnąć. Jestem wdzięczna, że ROIDMI Eve Plus znalazł te miejsca, które przeoczyłam. Były tam też orzeszki, spinacze, płatki śniadaniowe, których mój stary odkurzacz nie był w stanie zassać. Teraz jest inaczej dzięki wysokiej sile ssania 2700 pa w ROIDMI Eve Plus.

Odkurza i mopuje

ROIDMI Eve Plus może zaoszczędzić Ci kłopotów z mopowaniem. ROIDMI Eve Plus posiada również zbiornik na wodę o pojemności 250 ml. Dzięki inteligentnemu systemowi kontroli wody, wystarczy on na umycie 250 m2. System wodny jest tak precyzyjny, że nakładka mopa jest zawsze wilgotna, ale nie za bardzo, więc nie będzie kapać. To mój osobisty faworyt. Zawsze martwię się, że podłoga z twardego drewna w sypialni i gabinecie może zostać uszkodzona przez zbyt dużą ilość wody. Teraz nie muszę się o to martwić, ponieważ ROIDMI Eve Plus może dostosować poziom nawadniania do różnych rodzajów podłóg. Zwykle myłam podłogi mopem raz lub dwa razy w tygodniu. Teraz, kiedy mam ROIDMI Eve Plus, mogę wykorzystać ten czas na czytanie moich ulubionych książek.

 

Kończy sprzątanie, zanim wrócę do domu

Zaplanowałam w aplikacji ROIDMI Eve Plus rozpoczęcie sprzątania o 15:00, dzięki czemu wracam do domu z czystą podłogą. Zapamiętał mój dom już po pierwszym użyciu. W aplikacji widziałam dokładną mapę, co dawało robotowi przewagę za każdym razem, gdy potem sprzątał. ROIDMI Eve Plus posiada 39 czujników. Omija przeszkody, zanim na nie wpadnie. Potrafi również naładować akumulator lub pozbyć się odpadów i wrócić dokładnie w to miejsce, w którym zakończył sprzątanie. Dzięki tej inteligencji sprzątanie całego domu jest znacznie krótsze. Bateria o pojemności 5200 mAh zapewnia długi czas pracy wystarczający do posprzątania dużego domu za jednym razem.

Moja kuchnia zawsze była strefą zakazaną dla robota odkurzającego, ponieważ bałam się, że wjedzie w plamę oleju. Mój stary robot odkurzający był tak żądny przygód, że nawet tak zwane wirtualne ściany nie mogły go powstrzymać przed eksploracją kuchni. ROIDMI Eve Plus zaskoczył tu po raz kolejny. W aplikacji mogę scalać lub przycinać mapę lub ustawiać wirtualne ściany. Rewelacyjna pamięć i radar potrafią zawsze zatrzymać go przed kuchnią.

Odkąd mam ROIDMI Eve Plus, mam więcej czasu na odpoczynek, bo kończy sprzątanie na długo przed moim powrotem do domu.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE