Reklama

Sięgaj wyżej! Na czym polega Space Step - nowość do wnętrz od Blum?

Opublikowano:
Autor:

Sięgaj wyżej! Na czym polega Space Step - nowość do wnętrz od Blum? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Różnica we wzroście domowników i wysoko ulokowane szafki kuchenne nie muszą być problemem. Rozwiązanie to SPACE STEP - nowa technologia Blum. Szafka, która zmienia się w podest idealny dla dzieci czy osób starszych lub niskich to wariant, który pozwala sięgnąć tam, gdzie zwykle sięgnąć się nie da. Jak działa SPACE STEP? Możliwości poznasz w salonach wnętrz sieci Abler - autoryzowanego dystrybutora marki Blum.

By zrozumieć, jak ważny dla codzienności okazuje się SPACE STEP wystarczy zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • czy wykorzystujesz optymalnie górną przestrzeń zabudowy w kuchni czy pokoju?
  • jeśli tak - uznajesz ją za wygodną, łatwo dostępną, bezproblemową pod względem obsługi?
  • czy dla dzieci - np. podczas mycia - niezbędne są dodatkowe podesty podwyższające je względem armatury?
To tylko część problemów, które rozwiąże SPACE STEP Blum. 

Jak działa nowe rozwiązanie Blum? Pozwala nie tylko zaprojektować wyższe szafki, ale również uzyskać nową przestrzeń użytkową w obszarze cokołu Jest to możliwe dzięki systemowi zabudowy. Pod podestem SPACE STEP od wysokości 150 do 250 mm można zamontować szufladę. W efekcie przestrzeń użytkowa jest znacznie większa. Można ją przeznaczyć na przechowywanie np. rzadziej używanych produktów. 

Pozwala to na uzyskanie nowych możliwości - np. stworzenie wysokiej zabudowy po sufit, a jednocześnie z pełnym dostępem do każdej strefy. 

 

Delikatność i cisza

Dzięki zastosowanym przez Blum technologiom ruchu, SPACE STEP zwraca uwagę sposobem otwierania i zamykania - dzieje się to delikatnie, cicho, wręcz niezauważalnie. Dodatkowo, na komfort wpływać może system elektrycznego otwierania SERVO-DRIVE. Otwarcie frontu odbywa się automatycznie po naciśnięciu go - np. stopą - w dowolnym miejscu. 

 

Pełne bezpieczeństwo

SPACE STEP uniesie naprawdę wiele. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie kwestie związane z jego bezpieczeństwem. Wysunięty stopień ma specjalną blokadę, która zapewnia szczególny poziom stabilności. Ogranicza ono ryzyko niezamierzonego wsunięcia. Blokada SPACE STEP aktywuje się już od obciążenia 8 kg. Z kolei prawidłowo wykonany stopień gotowy jest do udźwigu maksymalnego 150 kg. 

 

Możliwości aranżacji

SPACE STEP może być używany zarówno w kuchni, pokojach jak i łazience. Wąski lub szeroki, wysoki lub głęboki, dobrany kolorystycznie lub celowo kontrastowy - wybór należy do Ciebie. Masz pełnię swobody wyboru. 

 

Abler - dystrybutor Blum

SPACE STEP, jak i wszystkie systemy i technologie Blum dostępny jest w sieci Abler. Na osiem sklepów i hurtowni składają się przedstawicielstwa w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Gdyni. Abler zapewnia również sprzedaż okuć meblowych Blum w całym kraju - z dostawą kurierską. Dystrybucja obejmuje zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną - szczegółowe warunki przedstawiają działy handlowe przedstawicielstw. 

 

Więcej informacji na Abler.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy