Reklama

Reklama

„Rolnictwo wobec zmian klimatu” konkurs Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

„Rolnictwo wobec zmian klimatu” konkurs Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie ogłasza konkurs, dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z województwa mazowieckiego. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach.

Reklama

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie ogłasza konkurs, dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z województwa mazowieckiego. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach.

  1. Praca plastyczna:

Zadaniem konkursowym w kategorii praca plastyczna jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 w dowolnej technice plastycznej na temat zmian klimatu i jego wpływu na rolnictwo lub przeciwdziałaniu skutkom zmian klimatu w produkcji rolniczej oraz działalności pozarolniczej. Prace nadesłane na konkurs mogą być pracami rodzinnymi. Prace plastyczne wraz z karta zgłoszenia należy przysłać do 21 grudnia br. – liczy się data wpływu do MODR Warszawa.

  1. Test:

Zadaniem konkursowym w kategorii test jest udzielenie odpowiedzi na pytania na temat zmian klimatu i jego wpływu na rolnictwo oraz przeciwdziałaniu skutkom zmian klimatu w produkcji rolniczej oraz działalności pozarolniczej. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 grudnia br. Do udziału w konkursie zakwalifikuje się 100 pierwszych poprawnie przysłanych zgłoszeń.

Konkurs realizowany jest w ramach operacji „Rolnictwo wobec zmian klimatu” wpisanej do Planu Operacyjnego na lata 2020-2021 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Koszt nagród pieniężnych oraz statuetek dla laureatów finansowany ze środków II schematu Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem konkursu jest ułatwianie wymiany wiedzy fachowej oraz dobrych praktyk w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich w obszarze skutków zmian klimatu i jego wpływu na rolnictwo mazowieckiej wsi oraz upowszechnienie wiedzy i doświadczeń we wdrażaniu innowacji mających na celu niwelowanie skutków zmian klimatu w produkcji rolniczej oraz działalności pozarolniczej.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie organizatora konkursu:

Organizator:

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Ul. Czereśniowa 98

02-456 Warszawa

kontakt w sprawie konkursu (22) 571 61 26Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy