Reklama

Przeprowadzka Warszawa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przeprowadzka Warszawa - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Zmiana mieszkania może okazać się problematyczna, jeżeli nie zostanie dobrze zorganizowana. Ta procedura oznacza, że trzeba będzie starannie złożyć, uporządkować i spakować wszystkie swoje rzeczy. Może się wydawać, że to proste czynności, które można wykonać w krótkim czasie. Ale z reguły często przeceniane są swoje mocne strony i rozpoczyna się szybkie poszukiwanie usług świadczonych przez firmy, które specjalizują się w różnego rodzaju relokacjach (mieszkaniowe, biurowe, korporacyjne i inne).

Cierpliwość i praca to motto firm świadczących usługi relokacyjne

W rzeczywistości przeprowadzka https://kimbo-transport.pl/ to często trudna praca, której realizację najlepiej pozostawić specjalistom naszej firmy. Świadczymy usługi przeprowadzkowe na wysokim poziomie a nasi pracownicy w możliwie najkrótszym czasie wypełniają misję przeprowadzki pod klucz z punktu A do punktu B. Niezależnie od tego, czy będzie to przetransportowanie mebli gabarytowych z artykułami gospodarstwa domowego, czy dokumentacja biurowa ze sprzętem biurowym.

Posiadamy doświadczenie w organizacji transferów o dowolnej złożoności i stale przechodzimy odpowiednie szkolenia w celu podnoszenia swoich kwalifikacji. Nasz zespół jest zawsze gotowy wykazać się profesjonalizmem w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą pojawić się w trakcie przeprowadzki. Klient wyznacza zadanie - my je rozwiązujemy i zorganizujemy relokację w możliwie najkrótszym czasie.

Przygotowanie i przewiezienie mebli do nowego miejsca

Przenoszenie mebli to najbardziej czasochłonna i wymagająca część przeprowadzki mieszkania lub biura. Ale nie dla nas. Wiele osób woli szukać pomocy u sąsiadów, znajomych i krewnych, ale nie u profesjonalnych ładowaczy. Rezultat takiej pomocy może nie być zbyt przyjemny: porysowane meble, wyszczerbione lub zepsute okucia itp. Wtedy z reguły pojawia się pomysł skorzystania z usług odpowiednich firm. Jeśli ktoś nie chce, aby przeprowadzka zamieniła się w długą epicką historię, powinien zaprosić do pomocy specjalistów z naszej firmy.

Zespół profesjonalistów przygotuje relokację, dostarczy opakowania, starannie i dokładnie spakuje wszystkie rzeczy, sprzęt AGD, RTV, pianino, ważną dokumentację, drogi sprzęt biurowy, meble biurowe i przewiezie je we wskazane miejsce. Montaż i aranżacja mebli, podłączanie sprzętu AGD, rozpakowywanie rzeczy osobistych i ich układanie. Usuwanie zużytego materiału opakowaniowego i sprawdzenie poprawność zamówienia to nasze zadanie.

Czy szybka zmiana siedziby firmy jest realna i tania?

Sprawna przeprowadzka https://kimbo-transport.pl/o-nas/ jest szczególnie ważna dla działających biur, dla których liczy się każda minuta. Specjaliści naszej firmy opracują trasę transportu i bezpiecznie przygotują mienie z późniejszym umieszczeniem w nowym miejscu (na życzenie klienta). W razie potrzeby możemy dostarczyć wszystkie niezbędne materiały opakowaniowe, kartony, folię bąbelkową, folię stretch, taśmę klejącą, koce. Posiadamy wszelkie niezbędne zaplecze materiałowe oraz kadrę specjalistów, aby w krótkim czasie i za niską cenę zorganizować profesjonalną przeprowadzkę biura.

W uzgodnionym i dogodnym terminie do biura wyjeżdża rzeczoznawca i przedstawia ofertę handlową, która przewiduje:

  • Ilość materiału opakowaniowego
  • Liczbę pracowników
  • Rodzaj i ilość pojazdów
  • Plan pracy.

Z reguły pracownicy biurowi pakują tylko swoje rzeczy osobiste. Resztę pracy lepiej powierzyć naszym specjalistom. W trosce o bezpieczeństwo mienia podczas przeprowadzki wykonujemy prace związane z demontażem i pakowaniem mebli za pomocą folii stretch i bąbelkowej, meble z gabinetów pakujemy w opakowania tekturowe. Sprzęt biurowy pakujemy w folię bąbelkową, a następnie umieszczamy w kartonach z tektury falistej. Każdy karton zawiera naklejkę z opisem, aby trafił do odpowiedniego działu i pracownika. Jeżeli istnieje ryzyko uszkodzenia dekoracji biura, klatek schodowych, wind, zabezpieczamy te miejsca tekturą, co wyklucza ich uszkodzenie podczas przeprowadzki. Po wykonaniu wszystkich prac przygotowawczych przystępujemy bezpośrednio do przeniesienia mienia firmy. Wózki z gumowymi kołami służą do przemieszczania mienia wewnątrz budynku. Dysponujemy własną flotą samochodów dzięki czemu cała relokacja przebiega sprawnie i bezpiecznie dla mienia firmy.

Jak uniknąć trudności podczas zmiany miejsca zamieszkania lub działalności firmy?

Życie w ostatnich latach jest bardzo dynamiczne. Wiele osób jest zmuszonych przenosić się z jednego biura do drugiego, z domu jednorodzinnego do mieszkania w bloku lub odwrotnie. A w trakcie każdej przeprowadzki napotykane są różne trudności, które znacznie przysłaniają ten proces. Rzeczy osobiste, meble, sprzęt to wszystko trzeba spakować, załadować, przetransportować, rozładować. Nie każda osoba ma takie możliwości fizyczne. Dlatego relokacja, z którą spotykają się bardzo często, jest dla wielu kolosalnym stresem, ale trzeba postarać się przeżyć ją bezpiecznie. Nasze ceny na przeprowadzki odpowiadają cenom wcześniej ustalonym z klientem i nie zmieniają się podczas przeprowadzki. Staramy się oferować najlepszy stosunek ceny, do jakości. Ponosimy pełną odpowiedzialność finansową za przewożone mienie. Nasza odpowiedzialność jest określona w umowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE