Reklama

Reklama

Pożyczka gotówkowa dostępna także w Płocku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pożyczka gotówkowa dostępna także w Płocku - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Planowanie budżetu domowego nie jest mocną stroną każdej osoby, a nagłe wydatki potrafią jeszcze bardziej utrudnić jego dotrzymanie oraz mogą przysporzyć wielu innych problemów z płynnością finansową. Wówczas niejednokrotnie trzeba szukać zewnętrznego źródła finansowania, takiego jak bank czy firma pożyczkowa. W końcu nie każdy ma możliwość regularnego oszczędzania lub pożyczenia pieniędzy od rodziny czy znajomych. Niemniej skorzystanie z pożyczki lub kredytu nie powinno być powodem do wstydu, a jedynie sposobem na wyjście z trudnej sytuacji życiowej.

Reklama

Ważne, aby wiedzieć jak bezpiecznie pożyczać pieniądze i mądrze wybrać ofertę pożyczkową dostępną w Płocku.

Jedną z możliwości jest skorzystanie z tzw. pożyczki z dostawą do domu. Od razu można pomyśleć, że to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie, gdy pracownik instytucji finansowej przynosi nam całą kwotę do domu, którą od razu można przeznaczyć na uregulowanie pilnych płatności. Nie trzeba czekać na przelew, dojeżdżać do placówki czy iść na pocztę w celu odebrania wnioskowanej kwoty. Na czym dokładnie polega pożyczka domowa?

Pożyczka do domu Klienta

Po pierwsze nie każda firma udostępnia tego typu usługę, gdyż wymaga ona zaangażowania terenowego doradcy klienta, który dojedzie do miejsca zamieszkania potencjalnego pożyczkobiorcy. Zatem trzeba szukać firm działających lokalnie lub firm, które posiadają zespół doradców oddelegowanych do pracy na danym terenie. Niemniej pożyczka w domu klienta polega na tym, że klient zainteresowany pożyczką kontaktuje się np. telefonicznie z konsultantem danej firmy aby umówić się na spotkanie w miejscu zamieszkania w celu uzyskania pożyczki.  Prawdopodobnie już na pierwszym spotkaniu dojdzie do ustalenia warunków pożyczki, podpisania umowy, rozpatrzenia wniosku i przekazania gotówki. Dzieje się tak, gdyż firmy pożyczkowe ograniczają do minimum formalności związane z weryfikacją swoich klientów i dopuszczają różne formy zatrudnienia. Z drugiej strony nie ponoszą też dużego ryzyka, gdyż korzystając z tego typu pożyczki można uzyskać najczęściej do kilku tysięcy złotych. Warto dodać, że usługę pożyczki do domu oferują na ten moment tylko firmy pozabankowe.

Warunki pożyczki udzielanej w domu

W odróżnieniu od chwilówki najczęściej jest to pożyczka ratalna, którą można rozłożyć nawet na kilkadziesiąt rat, a raty odbierane są przez przedstawiciela firmy według ustalonego harmonogramu spłaty zadłużenia. Jest to bardzo wygodne ale trzeba pamiętać aby zawsze mieć przygotowaną gotówkę.

Tak jak zostało wspomniane powyżej najczęściej instytucje oferujące pożyczki domowe mają elastyczne podejście dla klientów więc o pożyczkę mogą wnioskować emeryci, renciści, rolnicy, osoby zatrudnione na umowę zlecenie czy inną formę umowy. Dlatego o takie pożyczki często ubiegają się osoby, które w banku nie mogłyby liczyć na pozytywnie rozpatrzony wniosek.

Ważną zaletą pożyczki do domu jest fakt, iż jest to pożyczka na dowolny cel i nie trzeba wyjawiać na czym polegają osobiste problemy finansowe. Dla wielu osób pożyczanie pieniędzy to wstydliwy i drażliwy temat więc zachowanie dyskrecji daje im ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Pożyczki domowe w Płocku

Płock również należy do miast, którego mieszkańcy mogą zaoszczędzić czas i zgłosić się do pozabankowej instytucji finansowej o udzielenie pożyczki domowej. Takie usługi oferuje na przykład firma Eden Finance, której specjalnością są szybkie pożyczki w domu Klienta. Wystarczy zadzwonić aby w krótkim czasie w miejscu zamieszkania pojawił się doradca finansowy w celu dopełnienia formalności i w przypadku pozytywnej decyzji przekazania gotówki.

Podsumowując pożyczka gotówkowa w domu klienta to oferta dla osób ceniących czas, które szybko chcą rozwiązać tymczasowe kłopoty finansowe i spokojnie spłacić pożyczoną kwotę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE