Reklama

Popularne kursy programowania w Płocku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Popularne kursy programowania w Płocku - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Świat szybko się zmienia. Jeszcze kilka lat temu umiejętności pewnego użytkownika komputera były jedną z zalet zatrudniania. Teraz to stało się obowiązkiem. Nie jest wykluczona przyszłość, w której znajomość języka programowania jest koniecznością.

Ale co robić? Jaki program szkoleniowy lepiej wybrać, jeśli nigdy nie byłeś związany z IT? Jakie kursy programowania wybrać? Różnorodność wszystkiego sprawia, że ​​czujesz się zdezorientowany.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci dokonać wyboru. Poniżej omówimy najpopularniejsze kursy, które odbywają się w Płocku, o każdym omówimy bardziej szczegółowo.

Serwis TheCourse cieszy się dużą popularnością w Płocku i nie tylko. To jest serwis z różnymi kursami, takimi jak: programowanie, samorozwój, komunikacja itp. Ta strona zawiera kursy z różnych szkół, więc jest z czego wybierać. Ale dzisiaj porozmawiamy o najpopularniejszych kursach programowania w Płocku. W końcu nie każdy ma czas na studia, więc kursy stają się doskonałą alternatywą.

  1. Analiza danych i wizualizacja

Analiza danych to nie tylko przetwarzanie informacji po ich otrzymaniu i zebraniu, to sposób testowania hipotez. Celem każdej analizy danych jest zrozumienie całej badanej sytuacji (identyfikacja trendów, w tym negatywnych odchyleń od planu, prognozowanie i uzyskanie rekomendacji).

Wizualizacja danych to graficzna reprezentacja informacji i analiz: wykresy, mapy, dashboardy.

Jeśli chcesz poznać podstawy programu R, nauczyć się analizować dane w Excelu, SAS czy SPSS, ale nigdy nie zajmowałeś się programowaniem, ten kurs jest dla Ciebie.

  1. Microsoft Excel od podstaw

Excel to coś w rodzaju kalkulatora z wieloma funkcjami. Tutaj możesz tworzyć raporty, wykonywać obliczenia o dowolnej złożoności, sortować dane, tworzyć wykresy i wiele więcej.

Ta aplikacja jest używana przez księgowych, ekonomistów, menedżerów i innych specjalistów pracujących z danymi.

Ten kurs jest odpowiedni dla tych, którzy albo nie znają programu Excel, albo wiedzą bardzo mało. Ten kurs pomoże Ci poprawić Twoje umiejętności w zakresie Excela. W tym procesie poznasz niezbędne i ważne polecenia i funkcje, a także zapoznasz się z kompleksową analizą i prezentacją danych.

  1. Podstawy VBA (Visual Basic for Applications) i formularze

VBA to język programowania osadzony w różnych programach, od aplikacji Microsoft Office, Microsoft Project, Visio i AutoCAD po liczne specjalistyczne aplikacje do zarządzania procesami produkcyjnymi, rozliczania zasobów finansowych lub obsługi informacji o klientach.

Szkolenie pójdzie dobrze, jeśli Twoja znajomość Microsoft Excel jest na poziomie średniozaawansowanym. Na kursie poznasz ogólne zasady tworzenia i kodowania algorytmów, tworzenia formularzy. Nauczysz się automatyzować czynności, które są regularnie powtarzane. A także będziesz mieć możliwość tworzenia aplikacji, nad którymi będą pracować inni użytkownicy.

  1. Program Power BI Desktop

Program Power BI Desktop wprowadza możliwość dalszego eksplorowania utworzonego modelu danych poprzez modelowanie nowych tabel, filtrów, obliczeń, formuł i dodatkowych metryk. A także umożliwia tworzenie raportów graficznych z interaktywnymi wizualizacjami wykresów, histogramów, wykresów, tabel, kart, macierzy, wycinków, map i innych wizualizacji.

Na tym kursie dowiesz się, jak tworzyć wizualną eksplorację danych, jak przygotować dane do dalszej analizy oraz zautomatyzować pracę z dużymi ilościami danych.

  1. Kurs Publisher

Microsoft Publisher to aplikacja pakietu Microsoft Office do tworzenia publikacji, od prostych pocztówek, zaproszeń, dyplomów, po listy mailingowe, katalogi, kalendarze i inne. Funkcjonalność aplikacji jest dość bogata – wykorzystanie efektów tekstowych i graficznych, narzędzi do mailingu i korespondencji seryjnej, udostępniania plików i zaawansowanych możliwości drukowania.

Dzięki temu kursowi nauczysz się samodzielnie tworzyć dokumenty do publikacji, poznasz podstawy Microsoft Publisher, zdobędziesz dodatkowe umiejętności w zakresie przygotowania materiałów reklamowych oraz opanujesz alternatywę dla programów graficznych.

Jak wybrać kursy programowania

Krok 1: wybierz kierunek
Na samym początku musisz określić kierunek ruchu. W przeciwnym razie zbyt łatwo popełnić błąd. Na początek możesz rozważyć kursy przedstawione powyżej.

Krok 2: Wybierz format kursu online
Dla siebie musisz wybrać najbardziej wygodną i jednocześnie najbardziej stymulującą opcję nauki: webinaria, format interaktywny, indywidualne kursy online, intensywne kursy online.

Krok 3: wybierz rodzaj treningu – indywidualnie lub w grupie
Kiedy studiujesz materiał w grupie, twoje osobiste przyswojenie materiału będzie w dużej mierze zależeć od tych, którzy z tobą studiują. Jeśli pracujecie razem, jako jeden organizm rozwijacie się harmonijnie.

Na prywatnej lekcji nauczyciel jest całkowicie skupiony na jednym uczniu – Tobie. Na takich zajęciach między nauczycielem a uczniem tworzy się silna więź emocjonalna. Taka interakcja może odgrywać kluczową rolę nie tylko w dalszej edukacji, ale także ogólnie w budowaniu kariery.

Jakie problemy mogą Cię spotkać

  • Brak osobistej komunikacji z nauczycielem. Nie ma możliwości znalezienia nauczyciela w dogodnym momencie, który osobiście wyjaśni ci niezrozumiały temat.
  • Brak motywacji i samodyscypliny. Utrzymanie motywacji przez cały czas nie jest łatwe.
  • Pokusa niesamodzielnej nauki. Ze względu na brak komunikacji na żywo, student przestaje dostrzegać sens w starannym opracowywaniu materiału do samodzielnej nauki.
Programowanie to wysoko płatne i obiecujące zajęcie, które z należytą wytrwałością będzie odpowiadało każdej osobie. Najlepszym sposobem na poznanie tego świata i rozpoczęcie nauki jest udział w kursach online.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE