Reklama

Reklama

Podstawowe wyposażenie gabinetu dentystycznego. Wybierz nowoczesne lampy polimeryzacyjne

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Podstawowe wyposażenie gabinetu dentystycznego. Wybierz nowoczesne lampy polimeryzacyjne - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Lampa polimeryzacyjna to urządzenie, które na co dzień służy wszystkim stomatologom. Każdy lekarz musi mieć zapewnione komfortowe warunki pracy, dlatego oszczędzanie na wyposażeniu gabinetu nigdy nie jest wskazane. Podczas leczenia zębów, dentyści powinni mieć zagwarantowany odpowiedni strumień światła, aby doskonale widzieć pole zabiegowe. Jaki sprzęt polimeryzacyjny spisze się najlepiej w poszczególnych pomieszczeniach lekarskich? Dowiedz się więcej na temat nowoczesnych modeli tego urządzenia.

Reklama

Krótko o polimeryzacji! Spraw, aby Twoja praca była szybsza, bezpieczniejsza i efektywna

Nowoczesna lampa dentystyczna z całą pewnością wzniesie jakość wykonywanej przez Ciebie pracy na wyższy poziom. Dlaczego? Ponieważ, jak wiadomo, taki sprzęt wpływa dobrze nie tylko na widoczność, ale również na ostateczne rezultaty w trakcie leczenia zębów. Dzięki polimeryzacji jesteś w stanie przyśpieszyć działanie kleju wprowadzanego wcześniej na zamki aparatu ortodontycznego. Intensywne promieniowanie ultrafioletowe, pochodzące właśnie z tego sprzętu, zapewnia także szybsze utwardzenie materiałów wypełniających, które są dostarczane do ubytków w zębach. Nowoczesne lampy polimeryzacyjne to również bezpieczeństwo zarówno dla Ciebie, jak i pacjenta. Proces naświetlania przebiega bezboleśnie. Krótki czas działania urządzenia, przy zachowaniu wysokiej mocy, redukuje problem z wrażliwością miazgi, podatnej na częste przegrzania. Pozbądź się przestarzałych elementów wyposażenia. Postaw na funkcjonalność i wygodę!

Wymiana lampy polimeryzacyjnej. Poznaj istotne korzyści, które gwarantuje nowoczesny sprzęt!

Innowacyjne lampy dentystyczne powinny być przede wszystkim bezprzewodowe. Nic tak nie ułatwia pracy w gabinecie, jak brak kabli czy innych zbędnych elementów w okolicy unitu. Lampa polimeryzacyjna, aby była efektywna, musi zawierać przyciski wyróżniające tryby pracy. Aktualnie, jedna z najbardziej wydajnych maszyn, posiada 3 programy:

  • pełna moc
  • tryb narastający
  •  aparat pulsacyjny

Dzięki takiemu systemowi, będziesz mógł dobrać odpowiednią technikę do bieżących dolegliwości pacjenta. Wysokiej jakości sprzęt do gabinetu możesz zamówić już dziś na stronie lubdent.com.pl.

Każda lampa polimeryzacyjna z tego sklepu odznacza się niezwykłą wydajnością i praktycznością. Renomowany sprzęt wyróżniony jest logiem producenta, dzięki temu masz pewność jakości i funkcjonalności. Wejdź na wyżyny profesjonalizmu. Zamów innowacyjny sprzęt do swojego gabinetu i zadbaj o każdego klienta!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE