Reklama

Płaskie reklamy niewiele Ci pomogą. Postaw na szyldy i napisy z trójwymiarowych liter!

Opublikowano:
Autor:

Płaskie reklamy niewiele Ci pomogą. Postaw na szyldy i napisy z trójwymiarowych liter! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Widoczność. Jeden z ulubionych terminów marketingowców różnych specjalności. W przypadku reklam eksponowanych w przestrzeni publicznej zyskuje on szczególną wartość. Jeśli chce się pozyskiwać klientów „z ulicy” albo ułatwiać odnalezienie sklepu/punktu wyszukanego w internecie, trzeba zostać dostrzeżonym. A w tłumie podobnych wabików, nośniki wykonane w 3D zaczynają się wyróżniać już na pierwszy rzut oka.

Zestaw krojów, kolorów czy dodatkowych elementów wizualnych pozwala stworzyć dowolną kompozycję

Technologie obróbki materiałów stwarzają coraz to nowe możliwości. I z wielu powodów warto, aby przedsiębiorcy zaczęli z nich w pełni korzystać. Nie od dziś wiadomo, że to reklama jest dźwignią handlu – nawet w czasach, kiedy kolejne ustawy krajobrazowe nakładają lokalnie pewne ograniczenia. Eksperci z firmy Veraco twierdzą, że jeśli tylko wykonawca trójwymiarowych reklam dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym, będzie w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt.

Jeżeli ktoś chce umieścić na ścianie napis, który będzie przypominał odręczne pismo, to taką możliwość dostanie. Naturalnie stylizowane litery 3D  będą droższe od tych, które mają znacznie prostsze kontury. Ale też mogą znacznie lepiej wpisać się w kreowany wizerunek marki. Wybór pomiędzy różnymi stylami należy uzależnić właśnie od tego, jak firmę mają postrzegać jej odbiorcy z grupy docelowej. Spójność identyfikacji wizualnej ma większe znaczenie, niż pomijalne różnice w cenie.

Profesjonalnie wykonane napisy i litery 3D są bardzo odporne na wszelkie zewnętrzne czynniki

Trójwymiarowe reklamy na niewiele by się zdały, gdyby po krótkim czasie nadawały się jedynie na śmietnik. Tym samym zamawiając nośniki outdoorowe koniecznie trzeba sprawdzić, z jakich materiałów będą wykonywane. Do outdoorowych liter 3D najlepiej nadają się aluminium, pleksi oraz PVC. Deszcz, śnieg, grad czy ostre promieniowanie UV przy ekspozycji na słońce w zasadzie nie są w stanie wpłynąć na ich wygląd. Wysoka wytrzymałość mechaniczna idzie tu w parze z zachowaniem oryginalnej intensywności kolorów. Dzięki temu raz zamówiony szyld, plafon czy slogan na ścianę posłuży firmie przez wiele lat. Powodem ewentualnej wymiany nośnika stanie się rebranding marki, niż utrata walorów wizualnych i estetycznych przez literę 3D. Pomysłowy projekt, wykonanie według wyśrubowanych standardów oraz końcowy montaż napisu pozwolą zwrócić na siebie uwagę wielu potencjalnych klientów, którzy akurat pojawią się w najbliższej okolicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE