Reklama

Reklama

Odkurzacz Redroad V17 eliminuje zanieczyszczenia wtórne, odprowadzając sterylnie czyste powietrze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Odkurzacz Redroad V17 eliminuje zanieczyszczenia wtórne, odprowadzając sterylnie czyste powietrze - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Przy wyborze odkurzacza nigdy nie bierzemy pod uwagę odprowadzanego przez niego powietrza, a tym bardziej nie postrzegamy go jako potencjalnego zagrożenia dla higieny domowej i własnego zdrowia.

Reklama

Redroad V17 posiada 12-stożkowy cyklonowy system separacji pyłu. Nie działa on jednak jak filtr. Jak sama nazwa wskazuje, w stożkach kształtują się mini cyklony wytwarzające silne siły odśrodkowe, które oddzielają odpady od powietrza i wrzucają je do pojemnika na kurz.

 

System oparty na wirowaniu to tylko jeden z pięciu etapów filtracji Mantolo 3.0 firmy Redroad V17. Przed 12 stożkami znajduje się separacja cyklonowa i filtr ze stali nierdzewnej 304, a za nimi filtr HEPA H12 i filtr HEPA H13 z węglem aktywnym. System może filtrować odpady o różnej wielkości, od skórek owoców, przez kępki kurzu, po bardzo drobne cząsteczki.

Filtr HEPA H12 jest umieszczony na wlocie silnika, chroniąc go przed kurzem i przedłużając jego żywotność. A wylotowy HEPA H13 o dużej powierzchni z węglem aktywnym może wychwycić 99,97% drobnych cząstek, nawet o wielkości 0,1 mikrona, w wychodzącym powietrzu.

Toksyczny gaz, roztocza, pleśnie, pyłki, łupież... ten bezprzewodowy odkurzacz zatrzymuje je wszystkie i wydmuchuje sterylnie czyste powietrze.

Wybierz Redroad V17 i pożegnaj się z wtórnym zanieczyszczeniem z odkurzacza.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE