Reklama

Moda męska w klasycznym wydaniu szyta na miarę

Opublikowano:
Autor:

Moda męska w klasycznym wydaniu szyta na miarę - Zdjęcie główne

Moda męska w klasycznym wydaniu szyta na miarę

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Mamy dosłownie kilka sekund na to, by wystawić sobie jak najlepszą lub wręcz przeciwnie - fatalną wizytówkę. Choć dużo się mówi o tym, by nie oceniać po pozorach, taka już jest ludzka natura - oceniamy na podstawie tego, co widzimy. Zdecydowanie łatwiej zrobić dobre pierwsze wrażenie w świetnie skrojonym, uszytym na miarę garniturze. Właśnie takie oferuje Cafardini.

1. Cafardini: klasyczne oblicze mody męskiej

2. Garnitur szyty na miarę: czy warto?

Moda ma szansę obronić się tylko wtedy, kiedy stoi za nią prawdziwa pasja. Klienci szybko wyczuwają fałsz. Cafardini to jedna z tych marek, która dzięki autentyczności i pasji, zyskała uznanie w świecie klasycznego męskiego krawiectwa. Dzięki ubraniom szytym na miarę wyglądasz stylowo i możesz podkreślić swój charakter. Zespół Cafardini wierzy w ponadczasową elegancję. A ty?

1. Cafardini: klasyczne oblicze mody męskiej

Trudno wyobrazić sobie męską szafę bez garnituru. Sęk w tym, że niewielu mężczyzn może powiedzieć, że ma w swojej szafie naprawdę dobry garnitur.

Są takie garnitury, w których wychodzimy do pracy, na rozmowę kwalifikacyjną, randkę, czy urodziny kolegi. Są też takie, w których bierzemy udział w wyjątkowych uroczystościach i takie, w których kreślimy historię własnego życia. Nawet jeśli twoja szafa pełna jest garniturów i na każdą z tych okazji możesz właściwie wybrać inny, niestety często bywa tak, że stwarza to jedynie iluzoryczne pojęcie elegancji. Dzieje się tak dlatego, że kupujemy garnitury, które wyglądają po prostu tanio i nieefektownie. Nie są stylowe, nie są eleganckie, źle leżą, odstają, zbyt mocno przylegają, są uszyte z taniego materiału, który odkształca się lub przyjmuje każdy drobny pyłek. Czasem naprawdę lepiej mieć ten jeden, świetnie skrojony, uszyty na miarę garnitur, niż kilka takich, w których będziemy wyglądać po prostu źle.

Cafardini szyje ponadczasowe ubrania dla konkretnej osoby, z dala od masowej produkcji i przemijających trendów. Wyjątkowy strój dla wyjątkowej osoby - czyż nie tak właśnie powinno być?

Szycie na miarę stwarza nieskończone możliwości kreacji. Efekty mogą przerosnąć nasze oczekiwania, szczególnie wtedy, gdy ubranie tworzy człowiek z doświadczeniem i pasją. Bo krawiecką pasję po prostu widać - w kroju, wykończeniu, każdym, najdrobniejszym nawet szczególe.

2. Garnitur szyty na miarę: czy warto?

Jeżeli choć raz spróbowałeś przygody z szyciem na miarę, trudno o tym zapomnieć. Możemy kupić garnitur podczas jednej wizyty w galerii handlowej. Możemy dostać garnitur w sieciówkach i mniejszych lokalnych sklepach. Wśród wielu mężczyzn pokutuje przekonanie, iż szycie na miarę jest reliktem przeszłości, dziś zarezerwowanym dla najbardziej zamożnych albo dla tych, którzy mają problemy, by dobrać odpowiedni rozmiar w sprzedaży masowej.

Warto zerwać z tym stereotypowym myśleniem i przekonać się, co znaczy dobrze skrojony, odpowiednio dobrany do nas garnitur. Szycie na miarę jest zaprzeczeniem masowej nadprodukcji, która jest bolączką współczesnego świata. Tony niesprzedanych ubrań, nieetyczne praktyki, nietrwałe rzeczy - jeśli też masz tego dość i chcesz spróbować czegoś innego, możesz zacząć od małych kroków. Szycie na miarę z pewnością będzie jednym z nich, takim, po którym chętnie wykonasz kilka kolejnych.

Warto szyć na miarę ze względu na jakość wykonania ubrania, ze względu na kunszt rzemieślniczy, wysokiej klasy materiał, dbałość o detale. Garnitur szyty na miarę pomoże ci zbudować nowy wizerunek, lepszą wersję siebie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE