Reklama

Jak pożyczać pieniądze przez internet?

Opublikowano:
Autor:

Jak pożyczać pieniądze przez internet? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Pożyczka przez internet to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują nagłego zastrzyku gotówki. Uzyskane w ten sposób pieniądze można wykorzystać na niespodziewane wydatki, pomoc bliskiej osobie czy wyjazd zagraniczny. Dużo osób decyduje się na szybką pożyczkę online, głównie ze względu na łatwość uzyskania pieniędzy i prostotę całej procedury. Jak pożyczać pieniądze przez internet i czy pożyczki online są bezpieczne?

Szybka pożyczka przez internet krok po kroku

Uzyskanie szybkiej pożyczki online jest banalnie proste, a cała procedura złożenia wniosku trwa zaledwie kilka minut. Jak krok po kroku przebiega złożenie wniosku o pożyczkę przez internet? Przedstawimy to na przykładzie pożyczki w Smartney.

  1. Korzystając z telefonu lub komputera z dostępem do internetu, wejdź na stronę Smartney. Wybierz interesującą Cię kwotę kredytu i okres, na jaki chcesz zaciągnąć zobowiązanie. Zaznacz również, czy interesuje Cię konsolidacja innych pożyczek.
  2. Podaj podstawowe dane: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i e-mail.
  3. Uzupełnij dane potrzebne do złożenia wniosku. Chodzi tu np. o numer dowodu osobistego, dane adresowe i dane finansowe (średni miesięczny dochód netto, staż pracy, główne źródło dochodu itp.).
  4. Zweryfikuj swoją tożsamość. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:
  • za pomocą bezpiecznego połączenia online z kontem bankowym – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i umożliwisz analizę swojej historii (ta metoda umożliwia uzyskanie najwyższego kredytu – do 60 tysięcy złotych),
  • za pomocą szybkiego przelewu – przelewasz 1 zł na wskazane konto, a pieniądze są później zwracane (w ten sposób możesz uzyskać do 15 tysięcy złotych),
  • za pomocą przelewu tradycyjnego – przelewasz 0,01 zł na wskazane konto, a po zaksięgowaniu wpłaty, pieniądze są zwracane (w ten sposób możesz uzyskać do 15 tysięcy złotych).
    5. Potwierdź złożenie wniosku, klikając w bezpieczny link, który otrzymasz na podanego w trakcie składania wniosku          maila.

Po dopełnieniu wszystkich formalności, nie pozostaje nic innego, jak czekanie na decyzję. Smartney podejmuje decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu kredytu niemal natychmiast po zweryfikowaniu tożsamości. Po zaakceptowaniu warunków umowy, pieniądze lądują na koncie klienta nawet w kilkadziesiąt sekund!

Czy pożyczki przez internet są bezpieczne?

Korzystanie z szybkich pożyczek online jest bezpieczne, trzeba jednak pamiętać o wybraniu sprawdzonej i godnej zaufania firmy pożyczkowej. Cały proces pożyczkowy powinien mieć jasny i klarowny przebieg. Firma, której można zaufać daje klientowi możliwość sprawdzenia, jakie będą całkowite koszty zobowiązania, jeszcze przed podpisaniem wniosku. Dzięki temu, podjęcie decyzji o pożyczce będzie bardziej świadome. Uczciwe firmy jasno komunikują, że każda osoba, która składa wniosek o pożyczkę przez internet, ma 14 dni na odstąpienie od umowy od momentu zaakceptowania wniosku. Przed wyborem konkretnej firmy, dobrze jest też sprawdzić opinie na jej temat, które mogą ułatwić podjęcie decyzji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy