Reklama

Jak poprawić jakość swojego związku?

Opublikowano:
Autor:

Jak poprawić jakość swojego związku? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Jakość związku to zdecydowanie aspekt, na którym zależy obojgu kochającym się ludziom, więc warto dowiedzieć się, jak można to robić i szukać pewnych "inspiracji". Warto zadbać o wspólne szczęście w życiu codziennym, jak i łóżkowym. Co wpływa na jakość związku? Jak utrzymać jakość w długoletnim związku? Jaki może być wpływ fantazji erotycznych partnera na związku? Tych oraz innych ciekawych aspektów dowiesz się w poniższym artykule, który być może odmieni wasze życie erotyczne i nie tylko! Zapoznaj się z nim i sam się przekonaj!

Jakość związku i co na nią wpływa?

Na jakość związku wpływa naprawdę ogromna ilość czynników. Co wpływa na jakość związku? Po pierwsze - uczucia. To szczególnie ważny aspekt w każdym związku nawet tym wieloletnim. Uczucia to podstawa, jeżeli partnerzy w związku sobie ich nie okazują, lub robi to tylko jedna strona, prędzej czy później może się okazać, że tak naprawdę nie znamy naszej drugiej połówki. Po drugie - rozmowa, bez rozmowy i prawidłowej komunikacji, obie strony w związku mogą czuć się niezaspokojone w różnych dziedzinach życia. Praktycznie każdy związek zaczął się od rozmowy, co za tym idzie - powinien się również na niej opierać. Jednakże, nie może to wyglądać tak, że tylko jedna osoba w związku ma rozmawiać, a druga słuchać. Związek to partnerstwo, partnerstwo to wsparcie, a wsparcie jest trzecią cechą, która ma wpływ na jakość związku. Zatem należy słuchać siebie nawzajem nawet w najmniej istotnych kwestiach. Takie zachowanie nie tylko poprawia komunikację, ale buduje też zaufanie, które bardzo trudno stworzyć, a w łatwy sposób zniszczyć. Reasumując, co wpływa na jakość związku?

  • Wzajemne okazywanie uczuć.
  • Rozmowa - partnerzy rozmawiają ze sobą i słuchają na przemian.
  • Wsparcie nawet w tych drobnych kwestiach.
  • Zaufanie.

Jak utrzymać jakość w długoletnim związku?

Przede wszystkim należy okazywać sobie wzajemne zainteresowanie. Obojętność może prowadzić do rozpadu i zaniechania wszystkich powyżej wymienionych aspektów. Jak nie stracić zainteresowania drugą połówką? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jak może się wydawać. W pierwszej kolejności wraz z partnerem/partnerką musicie skupić się zarówno na swoich potrzebach, jak i potrzebach drugiej połówki. Nie tylko tych codziennych, ale też łóżkowych. Wzajemne zaskakiwanie się w łóżku i wzbogacanie tej dziedziny wspólnego życia, może być kluczem, który otworzy "zamek" do utrzymania związku w dobrej jakości. Na tym etapie warto wrócić do tematu rozmowy. Każdy człowiek, posiada coś takiego jak fantazja. Szczególnie wyróżnia się ona w życiu erotycznym. Zatem rozmowa z partnerem/partnerką o fantazjach i chęci ich spełnieniu może prowadzić do wzajemnego uszczęśliwienia.

Jak wzbogacić życie erotyczne w związku i zwiększyć jego jakość?

Gdy już podzieliliście się swoimi fantazjami, przyszedł czas by je spełnić. Urozmaicenie życia łóżkowego to bardzo ważna kwestia, która prędzej czy później pojawi się w fantazjach naszego partnera. Do tego warto wyposażyć się w zabawki erotyczne. Przy czym pamiętajcie! Nie oceniajcie się po tym, jakie macie fantazje tylko uzgodnijcie które kwestie są dla was odpowiednie, a które nie. Nie na wszystko trzeba się godzić, ale zawsze można to przemyśleć. Bardzo często zdarza się, że coś, co nas w pierwszej chwili odpycha, po zrealizowaniu zostaje z nami na dłużej. Wzbogacenie życia erotycznego tylko za pomocą sex zabawki w sklepie intymnym. Zakupy w sklepie również możecie zrobić razem, mimo że może być to z początku krępujące, to taka czynność może was zbliżyć. Warto poznać się bliżej (nawet po kilkunastu latach związku) i zrealizować najskrytsze fantazje!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy