Reklama

Instagram dźwignią reklamy dla nowych biznesów

Opublikowano:
Autor:

Instagram dźwignią reklamy dla nowych biznesów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Płock to piękne miasto położone w województwie mazowieckim, z pewnością warto odwiedzić tutejszy Ogród Zoologiczny, czy Wzgórze Tumskie.

To tylko dwie z wielu ukrytych atrakcji Płocka. Skąd jednak się o nich dowiedzieć? Ostatnio ogromną popularnością cieszą się dokonania blogerów podróżniczych we wszystkich mediach społecznościowych. Pomyśl, w latach 90. XX wieku, na początku lat 2000-nych królowały papierowe magazyny, z których dowiadywaliśmy się wielu niezbędnych informacji. Wiadomości z kraju, świat polityki, pierwsze miłosne porady, odznaczenia. Tymczasem dziś era komputeryzacji i mobilności doszła już do tego stopnia, że nie sposób obejść się bez Internetu, a w czasie dłuższego wyjazdu bez zasięgu wielu z nas wydaje się, że czegoś nam brakuje. Bycia na bieżąco, bycia informowanym o tym, kto, z kim i o której godzinie się spotkał i dlaczego.

Darmowa informacja w zasięgu ręki

Co ważne dla współczesnego odbiorcy, to fakt, że znacząca większość informacji jest dla nas dostępna praktycznie po włączeniu Internetu. Nie musimy przeszukiwać opasłych tomów encyklopedii, z tego też powodu dzieci w wieku szkolnym zdecydowanie wolą przy pisaniu referatów, czy nauce posiłkować się mobilnymi urządzeniami. Co ciekawe, wbrew lekkości Instagrama, który kojarzy nam się w większości z rozrywką i wolnym spędzaniem wolnego czasu, ten kanał niesie ze sobą treść merytoryczną. Wielu blogerów podróżniczych, specjalistów od mediów społecznościowych, grafików, nawet korepetytorów za darmo dzieli się swoją wiedzą. Czy to faktycznie takie bezinteresowne działanie? Dzięki takim aktywnością budują w serwisie pozycję eksperta. Przyznaj sam, korzystniej kupić coś od kogoś, o kim możemy coś powiedzieć, z kim się utożsamiamy, niż z zupełnie obcą osobą. Dlatego Instagram tak szybko i chętnie skusił odbiorców zainteresowanych prezentowanymi treściami do poszukiwania ulubionych twórców.

W celu nie szukania, czy nasz ulubieniec dodał już kolejny port, filmik, czy rolkę na Instagramie, dodajemy jego konto do obserwowanych. Dzięki temu jest znacznie większa szansa na to, że na tablicy głównej pokaże nam się przygotowana przez niego treść. Dajemy serduszka, czyli lajki na instagramie, które szczególnie przypadły nam do gustu. Obserwujemy, inspirujemy się, a jednocześnie nieświadomie poszerzamy swoje horyzonty. Jak pisać, w jaki sposób użyć wzoru skróconego mnożenia, jak połączyć ubrania, by nie wyszło groteskowo, ale ze smakiem? Zauważ sam, ile różnych tematów i dziedzin można znaleźć w tym medium społecznościowym. Pełna dowolność, wchodzisz, kiedy chcesz, oglądasz i komentujesz według własnego uznania. Niebanalny sposób na spędzanie wolnego czasu, teoretycznie w ramach relaksu, ale pomiędzy nasz mózg przyswaja wiele ciekawych informacji. Instagram to także doskonały sposób na to, by dać się poznać nowym klientom, odbiorcom. Nie wahaj się, spróbuj sam swoich sił! Co ważne, jest to zupełnie bezpłatny serwis, z którego możesz wyciągnąć wiele korzyści. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Pamiętaj oczywiście o bezpieczeństwie w sieci.

 

Artykuł powstał we współpracy z https://instastory.pl/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE