Reklama

Reklama

I Ty możesz pokonać bezsenność i odzyskać swój sen! Zobacz, jak to zrobić

Opublikowano:
Autor:

I Ty możesz pokonać bezsenność i odzyskać swój sen! Zobacz, jak to zrobić - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Brak snu doprowadza Cię do frustracji? Twoje funkcjonowanie w ciągu dnia jest utrudnione? Nie umiesz się skoncentrować i zapominasz o wszystkich rzeczach? Najwyższy czas podjąć odpowiednie działania i uporać się z bezsennością, która będzie tematem naszego dzisiejszego wpisu! Przedstawimy Ci jej główne przyczyny, a także wskażemy skuteczne sposoby na przywrócenie snu! Zobacz, dlaczego długotrwała bezsenność nie może zostać zbagatelizowana. Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Reklama

Dlaczego bezsenność jest tak powszechna? Eksperci wyjaśniają

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z problemem bezsenności. Dlaczego? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest sposób, w jaki funkcjonujemy. Zastanów się, czy styl życia, jaki prowadzisz, pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie? Niestety w większości przypadków odpowiedź będzie przecząca. Aktualnie naszym nieodłącznym towarzyszem jest stres. Obecny jest nie tylko w pracy, ale także życiu prywatnym. Poza stresem dochodzi brak zdolności do dbania o swoje dobre samopoczucie psychiczne. Ciągle się gdzieś śpieszymy, doprowadzamy do zaburzenia życia zawodowego z osobistym, a to wszystko negatywnie odbija się na naszym zdrowiu. Bezsenność jest efektem nagromadzenia negatywnych emocji, które przybierają postać uciążliwych myśli. Dodatkowo musimy wspomnieć, że my sami przyczyniamy się do powstania problemów ze snem. Niewystarczająca liczba godzin oraz brak higieny snu zaburzają wydzielanie melatoniny, czyli hormonu odpowiadającego za to, że stajemy się senni.

Bezsenność zagraża życiu i zdrowiu, nie lekceważ jej! Sięgnij po pomoc

Pod żadnym pozorem problem z bezsennością nie może zostać zbagatelizowany. Długotrwałe niewyspanie się prowadzi do rozdrażnienia, dolegliwości bólowych, spowolnienia reakcji, a w niektórych przypadkach do halucynacji. Problem ten jest szczególnie poważny wśród kierowców, którzy w wyniku zmęczenia mają spowolniony czas reakcji, a tym samym zwiększają ryzyko spowodowania wypadku lub kolizji. Jak pokonać bezsenność? Kiedy problem nie jest w wysokim stadium zaawansowania, warto zacząć od właściwego zadbania o higienę snu. Mowa tutaj m.in. o wietrzeniu sypialni oraz odkładaniu co najmniej godzinę przed snem urządzeń elektronicznych. Jeśli jednak bezsenność trwa około miesiąca i nic nie pomaga, należy udać się do specjalistów, którzy po przeanalizowaniu problemu ustalą odpowiednią terapię. Profesjonalistów od snu znajdziesz w HERBASOL Gabinecie Zielarsko-Medycznym. To właśnie z ich pomocą odzyskasz swój niczym niezaburzony nocny wypoczynek. Jeśli podejmowane przez Ciebie próby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, nie borykaj się ze swoim problem sam! Czas wyciągnąć rękę po pomoc od wysoce wykwalifikowanych i certyfikowanych specjalistów! Skorzystaj z porady już teraz!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE