Reklama

Dla rolnika: Czy ciągnik Fastrac sprawdzi się w Twoim gospodarstwie?

Opublikowano:
Autor:

Dla rolnika: Czy ciągnik Fastrac sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Jako świadomy rolnik na pewno szukasz maszyn, które pomogą Ci w prowadzeniu prac gospodarczych. Wiesz przy tym, że priorytetem jest optymalizacja kosztów przy utrzymaniu wydajności prac na wysokim poziomie. Twoje wymagania zapewne są jeszcze dłuższe, więc przed zakupem urządzenia porównujesz ze sobą różne opcje. Dziś przyjrzymy się, jak w tym porównaniu wypadają ciągniki Fastrac.

Przedsiębiorstwo JCB – skąd się wzięło na rynku?

JCB to przedsiębiorstwo z niemal 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkowaniu maszyn rolniczych. Firma zatrudnia ogromny zespół składający się z 12 tysięcy osób. Wśród nich są konstruktorzy ze 150 krajów, którzy nie ustają w odpowiadaniu na potrzeby wymagających klientów z całego świata. To sprawia, że brytyjska firma nieustannie proponuje innowacje mające na celu przyspieszenie prac gospodarskich, usprawnienie ich oraz poprawienie osiąganych wyników. Rolnicy doskonale rozumieją znaczenie nowoczesnych maszyn w swoim biznesie, dlatego coraz chętniej inwestują w nowoczesne floty. A wybór jest naprawdę imponujący.

Ciągniki JCB Fastrac dla polskich gospodarstw

Z potencjału ciągników Fastrac mogą skorzystać także zarządzający polskimi gospodarstwami. Mają oni możliwość zamówienia jednej lub kilku maszyn z kilku serii do wyboru. W zależności od tego, jak duże jest przedsiębiorstwo rolne, jaki ma profil działalności i jakich parametrów pracy oczekuje operator, można sięgnąć po serię 4160, 4190, 4220, 8290, 8330.

Przy wyborze którejś z nich należy uwzględnić indywidualne oczekiwania względem najważniejszych parametrów pracy. Mowa tu o maksymalnych prędkościach możliwych do rozwinięcia w polu i na drodze, mocy silnika / momentu obrotowego oraz rodzaju hamulców. To wszystko ma wpływ nie tylko na komfort Twojej pracy, ale też jej bezpieczeństwo. Na pewno warto zwrócić uwagę także na to, czy do urządzenia można zamontować osprzęt dodatkowy, a jeśli tak, to jaki konkretnie. To sprawia, że każdy ciągnik staje się bardziej funkcjonalny i łatwiej z jego pomocą zrealizować założone cele – nawet w trudnych warunkach. Wygodny i intuicyjny dostęp do części zamiennych, jak również możliwość wymiany zużytych podzespołów na nowe sprawia, że Twoja maszyna ma dłuższą żywotność i na pewno będzie wspierała Cię w pracach przez lata.

A do czego konkretnie ją wykorzystasz? Jak wspomnieliśmy ciągniki Fastrac mają wiele zastosowań i wykorzystać je do oprysków, orania, rozrzucania nawozów, zbierania produktów rolnych, przewożenia siana czy drewna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE