Reklama

Złożyli życzenia książęcej parze. Dostali list z Pałacu Buckingham

Opublikowano:
Autor:

Złożyli życzenia książęcej parze. Dostali list z Pałacu Buckingham - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Uczniowie postanowili dołączyć własne gratulacje do tych wszystkich, które się posypały z powodu narodzin dziecka księcia Sussex, Harrego i jego żony, Meghan Markle. Zastanawiali się czy aby karta do adresatów dotrze na czas.

Uczniowie postanowili dołączyć własne gratulacje do tych wszystkich, które się posypały z powodu narodzin dziecka księcia Sussex, Harrego i jego żony, Meghan Markle. Zastanawiali się czy aby karta do adresatów dotrze na czas.

Synek księcia Harrego i jego żony, Meghan Markle, mały Archie Harrison Mountbatten-Windsor, przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Brytyjska rodzina królewska dziękowała za życzliwość w powitaniu ich pierworodnego i za świętowanie tej wyjątkowej dla nich chwili. Już na wieść o ciąży Meghan Markle uczniowie z klasy VI Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu (gm. Słupno) przygotowali okolicznościową kartkę z życzeniami z okazji zbliżających się narodzin. Osobno narysowany wózek dziecięcy, kolorowe litery, motyl czy charakterystyczny motyw czerwonej budki telefonicznej z Big Benem w tle ozdobiły kartę. Załączyli także wspólne zdjęcie.

Dziś okazało się, że miły gest doczekał się równie miłej odpowiedzi. Doceniono ich czas poświęcony na misterne przygotowanie karty i chęć uczestnictwa w świętowaniu narodzin kolejnego członka rodziny królewskiej. Oprócz przysłanych podziękowań otrzymali również pamiątkowe zdjęcie rodziców wraz z ich synkiem. Na profilu szkoły w mediach społecznościowych opublikowano fotografie listu, który został nadany do dzieci i pracowników szkoły 5 lipca.

- Ta wiadomość nie mogła czekać do Waszego powrotu z wakacji... Pamiętacie wydarzenie, kiedy to klasa VI postanowiła złożyć życzenia Książęcej Parze z okazji narodzin Archiego Mountbattena-Windsora? Dziś otrzymaliśmy list z podziękowaniami z Pałacu Buckingham.
P.s. Pani Marzenko, to był super pomysł.

Fot. Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE