Reklama

Wyremontowano odcinek drogi za niemal 4 miliony złotych

Opublikowano:
Autor:

Wyremontowano odcinek drogi za niemal 4 miliony złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Zakończono już remont sześciokilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 575. Trasa stanowi dogodną alternatywę dojazdu mieszkańców z regionu płockiego do Warszawy i Modlina.

Zakończono już remont sześciokilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 575. Trasa stanowi dogodną alternatywę dojazdu mieszkańców z regionu płockiego do Warszawy i Modlina.

W piątek marszałek Adam Struzik otworzył wyremontowany, sześciokilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 575 między miejscowością Studzieniec i miejscowością Grzybów (z wyłączeniem odcinka przejścia przez Słubice). Trasą mieszkańcy dotrą do Modlina lub do stolicy, ponadto w trakcie powodzi poruszają się po niej pojazdy służące do ewakuacji ludzi, ich dobytku i zwierząt.

Remont kosztował 3,8 mln zł i został sfinansowany ze środków województwa mazowieckiego. Prace przebiegały dwuetapowo. W 2015 r. wyremontowano odcinki Studzieniec–Słubice (2,3 km) i Słubice–Iłów (1,8 km) – 1 etap. W tym roku wykonano drugi etap prac na odcinku Słubice–Iłów (2,1 km). Droga zyskała nową nawierzchnię bitumiczną, powstały nowe pobocza z kruszywa, odtworzono odwodnienie drogi w postaci odmulenia rowów przydrożnych, wykonano przepusty pod zjazdami oraz oznakowanie poziome i pionowe.

Trwa przebudowa 3,5 km odcinka Borki – Nowe Wymyśle za 2,4 mln zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE