Reklama

Przyłączyli się do zbiórki. Starosta Płocki w #Hot16Challenge2

Opublikowano:
Autor:

Przyłączyli się do zbiórki. Starosta Płocki w #Hot16Challenge2  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Od kilkunastu dni w internecie krąży wyzwanie pod tajemniczym hasztagiem "Hot16challenge". Chodzi o to, żeby nagrać 16 wersów utworu w rytmie hip-hop, by napędzić zbiórkę pieniędzy na rzecz służby zdrowia.

Od kilkunastu dni w internecie krąży wyzwanie pod tajemniczym hasztagiem "Hot16challenge". Chodzi o to, żeby nagrać 16 wersów utworu w rytmie hip-hop, by napędzić zbiórkę pieniędzy na rzecz służby zdrowia. 

Wyzwanie zainicjowane przez rapera Solara ogarnęło już całą Polskę. Rapują wszyscy - do akcji przyłączył się nawet prezydent Andrzej Duda. Na specjalnej skarbonce na stronie fundacji Siepomaga są już prawie 2,5 mln złotych. 

- Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem - zapewnia organizator.

Akcja zatacza coraz szersze kręgi, a teraz przyłączył się do niej Mariusz Bieniek, starosta powiatowy. Razem z nim rapują Paweł Bogiel (członek zarządu regionu płockiego) i Marcin Błaszczyk (dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku)

Nieodłącznym elementem każdej wykonania są nominacje. Tym razem powędrowały do prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, posła Piotra Zgorzelskiego i radnego Tomasza Kominka. 

- To efekt naszej godzinnej pracy w hołdzie wszystkim, którzy próbują pokonać koronawirusa - zaczyna starosta. 

A reszty posłuchajcie sami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE