Reklama

Pomagał jako strażak. Teraz on potrzebuje pomocy

Opublikowano:
Autor:

Pomagał jako strażak. Teraz on potrzebuje pomocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla druha z Ochotniczej Straży Pożarnej, który przeszedł już długą walkę o życie. Mężczyzna nie wybudził się jak dotąd ze śpiączki farmakologicznej.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla druha z Ochotniczej Straży Pożarnej, który przeszedł już długą walkę o życie. Mężczyzna nie wybudził się jak dotąd ze śpiączki farmakologicznej.

Robert Greloch, znany jako Boys, służył jako strażak ochotnik z Małej Wsi. Istniejąca od 1925 r. jednostka została w 2016 r. włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Druhowie reagują, kiedy otrzymują wezwania o zdarzeń drogowych, powalonych drzew czy wszelkich innych zdarzeń, kiedy ta pomoc jest konieczna. Pan Robert pomagał innym, a teraz to jemu potrzebne jest wsparcie chociażby w postaci małej kwoty.

Po ciężkim zawale serca mężczyzna nie wybudził się ze śpiączki farmakologicznej. Szansą dla niego, na powrót do rodziny i znajomych. może być umieszczenie w specjalistycznej klinice, na co potrzebne są środki finansowe. Na razie zebrano ponad 11,7 tys. zł, docelowo chodzi o zebranie 30 tys. zł. Tu znajduje się zbiórka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE