Reklama

Od przyszłego roku będzie inaczej w starostwie powiatowym

Opublikowano:
Autor:

Od przyszłego roku będzie inaczej w starostwie powiatowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region W budynku będą roszady, ale bynajmniej nie są one związane z obsadzaniem poszczególnych stanowisk. Na planowanych zmianach mają zyskać mieszkańcy powiatu, który zjawiają się w urzędzie jako petenci, jak i sami pracownicy.

W budynku będą roszady, ale bynajmniej nie są one związane z obsadzaniem poszczególnych stanowisk. Na planowanych zmianach mają zyskać mieszkańcy powiatu, który zjawiają się w urzędzie jako petenci, jak i sami pracownicy.

Na początku przyszłego roku w budynku zajmowanym przez starostwo powiatowe powstanie punkt informacyjny, który będzie miejscem podobnym do okienka, za którym siedzi portier. W nowym punkcie dowiemy się, w którym pokoju załatwimy daną sprawę.

- Chcemy stworzyć taki punkt z myślą o mieszkańcach powiatu płockiego, którzy czasem są zdezorientowani liczbą pokoi w starostwie i nie wiedzą, gdzie się udać ze swoją sprawą – wyjaśnia sekretarz powiatu płockiego Michał Twardy. - Po zmianach, zaraz przy wejściu, uzyskają pełną informację.

Z drugiego piętra na parter zostanie przeniesiona kancelaria. W tym miejscu zwykle zastawia się podania, przesyłki i inne dokumenty.

W dalszych planach jest zabudowa przestrzeni na trzecim piętrze. - W ten sposób chcemy poprawić warunki pracy pracowników urzędu, a także unowocześnić, ale to na przestrzeni nadchodzących kilku lat, ochronę przeciwpożarową – mówi sekretarz. - Czekamy tylko na pozwolenie na przebudowę. Po jego uzyskaniu od razu zajmiemy się pracami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE