Reklama

Mieszkańcy się doczekali. Nowe drogi już otwarte

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy się doczekali. Nowe drogi już otwarte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Marszałek Adam Struzik w poniedziałek uczestniczył w otwarciach dwóch nowych dróg. Jedna to odcinek drogi wojewódzkiej nr 560 Sierpc-Gorzewo, drugą dojedziemy do Muzeum Wsi Mazowieckiej.

Marszałek Adam Struzik w poniedziałek uczestniczył w otwarciach dwóch nowych dróg. Jedna to odcinek drogi wojewódzkiej nr 560 Sierpc-Gorzewo, drugą dojedziemy do Muzeum Wsi Mazowieckiej.

Dwie ważne drogi oddano do użytku kierowców. Droga wojewódzka nr 560 została wyremontowana na dwukilometrowym odcinku łączącym Sierpc z Gorzewem. Mieszkańcy doczekali się wymiany nawierzchni i nowych chodników. Wykonano pobocze i zjazdy, regulację odwodnienia, wzmocniono podbudowę, a na końcu drogę odpowiednio oznakowano. Na inwestycję, która była kontynuacją remontów przeprowadzonych w latach 2009 – 2015, wydano z budżetu województwa 1,2 mln zł. To jednak nie koniec remontów remontów, ponieważ kolejne zaplanowano w 2017 roku.

W Sierpcu zakończyła się budowa nowego odcinka ul. Narutowicza, którą dojedziemy do Muzeum Wsi Mazowieckiej. Dotychczas dojazd wiązał się z utrudnieniami w okresie jesienno-zimowym. Nieutwardzony fragment ulicy zastąpił już 1,7 km nowy odcinek. Wybudowano dwupasmową jezdnię, chodniki, ciąg pieszo-rowerowy, utwardzono zjazdy indywidualne i publiczne. Powstały również nowe ulice (2,3 km) i skrzyżowania na ul. Narutowicza z drogami gminnymi. Teraz kierowcy mogą skręcić w ul. Hożą, Okulickiego, dotrą także do łącznika z ul. Bojanowską.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE