Reklama

Biegaj, spaceruj, wypoczywaj w lesie. Dojazd gratis

Opublikowano:
Autor:

Biegaj, spaceruj, wypoczywaj w lesie. Dojazd gratis - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Po raz kolejny rozpoczyna się projekt „Biegowy Autobus”. Już w niedzielę 6 września chętni będą mogli pojechać specjalnym autobusem z Płocka do Grabiny, by półtorej godziny uprawiać sport i odpoczywać na łonie natury.

Po raz kolejny rozpoczyna się projekt „Biegowy Autobus”. Już w niedzielę 6 września chętni będą mogli pojechać specjalnym autobusem z Płocka do Grabiny, by półtorej godziny uprawiać sport i odpoczywać na łonie natury.

Projekt realizuje klub Viktoria Płock, a sponsorem cotygodniowych wyjazdów jest PKN ORLEN.

- Serdecznie zapraszam na kolejną edycję „Biegowego Autobusu”. Rozpoczynamy już 6 września. Autobus tak jak wcześniej będzie przewoził mieszkańców Płocka na zajęcia rekreacyjno-sportowe, czyli biegi, nordic-walking i spacer w Grabinie w każdą niedzielę. Autobus rusza o godz. 9.30 ze stacji paliw PKN ORLEN przy ul. Wyszogrodzkiej, obok Lidla na płockich Podolszycach - zachęca płocki radny Leszek Brzeski, prezes Viktorii.

Kolejne przystanki to: Hubalczyków, Zielony Jar, Skotnickiego, Armii Krajowej, Piaska, Piękna, Petropol, Zoo, Kościelna (Radziwie), Góry i Grabina. Przejazd trwa ok. 40 minut. Zajęcia sportowo–rekreacyjne zaplanowano w godz. 10.15 – 11.45, o godz. 11.45. autokar wraca do Płocka identyczną trasą.

Uwaga: organizator przejazdu nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo w czasie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Każdy z uczestników dobrowolnie wybiera rodzaj zajęć i odpowiada za swoje bezpieczeństwo, postępowanie i zachowanie. W związku z pandemią w czasie przejazdu obowiązkowe są maseczki i dezynfekcja rąk. 

Szczegółowe informacje –  Leszek Brzeski, tel. 604 976 123.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE