Zamknij
REKLAMA

Będą warsztaty kontroli emocji dla rodziców. Tym razem on-line

12:31, 22.10.2020 | S.M
Skomentuj Fot. Pixabay
REKLAMA

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje warsztaty w ramach programu "eMOCje w Twórczości". Tym razem będą one skierowane do rodziców. Eksperci podpowiedzą jak kontrolować stres i przekazywać dobre emocje dzieciom.

Czas pandemii koronawirusa to czas trudny dla wszystkich. Nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. W tych pandemicznych chwilach często towarzyszą złe emocje - martwimy się o zdrowie,  pracę, przyszłość. Emocje przenoszą się na najmłodszych. Dzieci dostrzegają, że nagle mama i tata mają mniej chęci na zabawę, są podirytowani i zdenerwowani.

- Często cały mały świat staje na głowie - mówi Małgorzata Gasik, koordynator projektu "eMOCje w Twórczości". - Ta złość i frustracja udziela się naszym dzieciom. Często one nie wiedzą jak odnaleźć się w tej sytuacji, a my nie możemy im pomóc, bo sami tego nie wiemy - dodaje.

W związku z tym MSCDN wydział w Płocku zaprasza wszystkich rodziców na warsztaty. Te odbędą się listopadzie w formule on-line. W ramach warsztatów ''Spokojnie! To tylko eMOCje, czyli jak pomóc dziecku odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości'' eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania związane z tematem zajęć. 

- W wirtualnym spotkaniu wezmą udział Elżbieta Lemańska i Aneta Przedlacka, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą - przekonuje Gasik. - Podczas tego spotkania będziemy rozwiewać wszelkie wątpliwości. Ekspertki będą odpowiadać na pytania z czatu, odniosą się także do zagadnień, które można do nas już teraz przesyłać mailem - wyjaśnia.

Zgłoszenia udziału i pytania można wysyłać na adres malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl lub przez wiadomość na profilu MSCDN Płock na Facebooku. Warsztaty odbędą się 10 listopada w godz. 16.30-18.00. Wziąć w nich udział może każdy.

(S.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

a może taka może tak

3 0

eksperci wezmą na warsztat polityków oraz niektórych urzędników i pokierują ich emocje w dobrą dla wszystkich stronę.Bo to co się dzieje woła o pomstę do nieba.Także w płockiej rzeczywistości. 13:28, 22.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ehhehh

1 1

przestańcie pi r do lić 15:16, 22.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mówisz omówisz o

1 1

sobie ? 15:55, 22.10.2020


szwejkszwejk

2 0

A eksperci z Centrum Doskonalenia już doskonalili się z ideologi gender oraz w Tel Avivie na warsztatach wstydu byli już? 22:47, 22.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

łatwowiernyłatwowierny

2 0

Jaką kwotę te warsztaty przytulą sobie ? Obiecanek cacanek jest max , a o pieniądzach 0,000 ! Oby nie było tak, jak przy zbiórce kasy na leczenie małej Zosi. W The Endzie ludzie dobrej woli zaangażowani w sprawę, dla ratowania Zosi zebrali niezbędną kasę . Ale w pewnej chwili Pan Prezes Fundacji uznał, że to on zbierał i jemu się należy ok. 550.000 PLN, a swoich marnych pośladów z stołka nie ruszył. Prezes Fundacji, Prezes Warsztatów...co za różnica ? Emocje teraz będą sprzedawać , jak medaliki. Koń by się uśmiał! 00:32, 23.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA