Zamknij
REKLAMA

Strażacy gasili płonący samochód

18:50, 07.06.2020 | M.S
Skomentuj FOT. OSP Zawidz
REKLAMA

W niedzielne popołudnie kierowca, podróżujący w kierunku Warszawy, zauważył kłęby dymu wydobywające się spod maski auta. 

Działo się to na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Mańkowo (gm. Zawidz). Kierujący zatrzymał się na stacji paliw w Mańkowie, na miejscu szybko pojawiły się policja i straż pożarna.

- O godz. 14:27 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na stacji paliw w miejscowości Mańkowo. Po około 50 minutach wróciliśmy do koszar - relacjonowali druhowie z OSP w Zawidzu.

Jak się dowiedzieliśmy w PSP w Sierpcu, kierowcy nic się nie stało, ale przód peugeota uległ spaleniu. W akcji wzięli udział także strażacy z OSP w Słupi oraz JRG Sierpc.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

HahahaHahaha

5 1

To *%#)!& że zatrzymał płonące auto na stacji paliw 🤣
22:24, 07.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PewniePewnie

3 0

Chciał przetrzeć szybę bo nic nie widział 08:25, 08.06.2020


szwejkszwejk

0 0

płonące auti i stacja paliw - można zacząć śpiewać: Dumb ways to die... 12:56, 09.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FranklinFranklin

0 0

WITAJ; CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI?
Zapewniamy kredyty dla osób fizycznych: osobistą pożyczkę na konsumpcję, kredyt mieszkaniowy, spłatę kredytu, spłatę zadłużenia w celu zebrania wszystkich długów w jednym kredycie, pożyczkę studencką, pożyczkę na sfinansowanie zakupu samochodu.

CZY POTRZEBUJESZ FINANSOWANIA?
Wesprzemy finansowanie twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, sfinansujemy twoje projekty podróżnicze, twoją firmę lub projekt, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego.

CZY POTRZEBUJESZ INWESTYCJI?
Możemy inwestować w twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych.

WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI. APLIKUJ TERAZ!
za pośrednictwem tego adresu e-mail poniżej:
franklinglobalservices@gmail.com

CO OFERUJEMY
Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, konsolidację Dept i wiele innych po bardzo rozsądnych stopach procentowych.

KREDYT FINANSOWY FRANKLIN jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup w Europie i na świecie z dużym kapitałem. KREDYT FINANSOWY FRANKLIN realizuje strategię bycia obecnym tam, gdzie znajduje się wzrost, łączenia klientów z możliwościami, które stwarza, pomagania firmom w rozwoju, rozwijania gospodarek i realizacji celów przez osoby prywatne.

WYŚLIJ ZAPYTANIE O POŻYCZKĘ TERAZ !!!
(franklinglobalservices@gmail.com) 17:17, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA