Zamknij
REKLAMA

Uwaga strażacy: szansa na zdobycie pieniędzy. Bez wkładu własnego

11:09, 25.01.2020 | M.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Pixabay

Ruszyła kolejna edycja programu Fundacji Orlen na dofinansowanie zakupu sprzętu strażackiego. Wnioski można składać do 16 marca.

Organizatorzy programu nie określili, o jaką kwotę mogą się starać strażacy-ochotnicy i państwowe jednostki z całego kraju. Do podziału są 2 mln zł.

- Darowiznę otrzymaną w ramach programu „Orlen dla Strażaków” można wykorzystać wyłącznie na zakup sprzętu: przeciwpożarowego, ratownictwa wodnego i przeciwpowodziowego, drogowego i technicznego, medycznego, chemicznego, ekologicznego, wysokościowego, łączności oraz na zakup wyposażenia osobistego strażaków. Wkład własny nie jest wymagany. Nie jest on również aspektem, który ma jakikolwiek wpływ na końcową ocenę wniosku - podkreślają w Fundacji.

W ramach programu można złożyć wniosek nawet o dofinansowanie zakupu wozu strażackiego. Co ważne, możliwość złożenia wniosku o darowiznę w programie „Orlen dla Strażaków” nie jest dostępna, dopóki poprzednia darowizna nie zostanie rozliczona.

Termin składania wniosków upływa 16 marca. Wyniki poznamy do końca kwietnia 2020 r., a projekty będą realizowane maksymalnie do końca kwietnia 2021 r. Szczegóły programu znajdują się na www. fundacja.orlen.pl.

Dodajmy, że poprzedniczką Fundacji Orlen, finansowanej przez płocki koncern, była powołana 23 lata temu Fundacja Petrochemia Dzieciom. Od 2001 do 2019 r. nazywała się Fundacja Orlen - Dar Serca. 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PePe

3 3

Dla strazakow 2 miliony to smiech na sali na inne bzdety po 100 baniek panie obaitek to jest poprostu kure,,,,,,,,? Niech sie lepiej orlen nie blazni wiecej wstyd wstyd!!!!!!!! 20:52, 25.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone